Pozycjonery

Dzięki posiadanemu doświadczeniu w budowie specjalnych manipulatorów jak również dzięki bogatej ofercie standardowych obrotników i pozycjonerów, Cloos dostarcza rozwiązania, które optymalizują ustawienie detalu w procesie spawania.  Dzięki temu można uzyskać bardzo dobre rezultaty spawania, niezależnie od rozmiaru i kształtu detalu.

Jedną z najistotniejszych cech systemu QIROX®  jest jego modułowa konstrukcja. Konstrukcja robota z możliwymi siedmioma osiami obrotu oraz różnorodność funkcji i charakterystyk manipulatorów pozwalają na tworzenie rozwiązań do spawania praktycznie każdego nawet najbardziej skomplikowanego detalu

Pozycjonowanie robota

Pozycjonowanie robota

Pozycjonery robota służą do jego obracania oraz przemieszczania względem detalu w wszystkich osiach. Pozycjonery stanowią dodatkową oś robota całkowicie zintegrowaną z pozostałymi osiami ruchu robota.

Pozycjonowanie detalu

Pozycjonowanie detalu

Pozycjonery detalu służą do jego obracania oraz przemieszczania względem robota. Pozycjonery stanowią zewnętrzną oś całkowicie zintegrowaną z pozostałymi osiami ruchu robota.

Copyright © 2013 Cloos, wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: