Imadła GERARDI

GERARDI oferuje innowacyjne rozwiązania mocowania elementów obrabianych (stal, aluminium i inne metale) przy frezowaniu, wierceniu, wykończaniu i czynnościach kontrolnych.
Wysoka dokładność i zaufanie są w takich przypadkach najważniejsze. Najnowsze technologie, wysoko wykwalifikowana kadra techniczna i sieć sprawdzonych partnerów są źródłem sukcesu. Inżynierowie Gerardi idą nawet o krok dalej w dążeniu do stworzenia unikalnych, wyspecjalizowanych, a jednocześnie godnych zaufania rozwiązań, mając także na celu korzystny stosunek jakości do ceny. I osiagają na tym polu sukces! Współpraca z Bison Bial i Parlec Inc., również działającymi na podobnym rynku, zaskutkowała możliwością zaoferowania najszerszej gamy rozwiązań pozwalających udoskonalić produkcję maszynową. Gerardi Group zatrudnia ponad 100 osób ze średnia wieku około 35 lat. W firmie wszystkie główne stanowiska menadżerskie obsadzane są osobami posiadającymi doświadczenie i kwalifikacje uzyskane w toku nauki i pracy w przedsiębiorstwie, aby mieć pewność ich indywidualnej siły i zdolności. Obecnie 60% produkcji stanowi export do Europy, obu Ameryk, Japonii i innych krajów Azji. Inwestujemy około 10% obrotu w badania nad zaawansowanymi technologiami i opracowywanie nowych produktów. Suma inwestycji osiągnęła 20 milionów EURO. 
                                                                                       Ulotka Gerardi / Cloos

Imadła precyzyjne

Imadła precyzyjne

Imadła do precyzyjnej obróbki elementów. Zapewniają pewne i praktyczne zamocowanie. Modele standardowe, modułowe i specjalne, a także akcesoria do nich.

Głowice

Głowice

Głowice narzędziowe do obrabiarek z ręczną i automatyczną zmianą narzędzia.

Copyright © 2013 Cloos, wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: