Sprężyny LESJOFORS

Będąc liderem pośród producentów sprężyn oraz posiadając światowej sławy klientów, Lesjöfors oferuje prawdopodobnie najszerszą gamę produktów standardowych na świecie. Może jednak także zaoferować rozwiązania dopasowane do specyficznych potrzeb klientów w oparciu o produkcję niestandardową. Potencjał do rozwiązywania najtrudniejszych nawet problemów jest jednym z najważniejszych powodów do współpracy z marką Lesjöfors.
Lesjöfors jest wart swojej opinii: Kompleksowy dostawca produktów sprężystych.

Produkty marki Lesjofors można odnaleźć w niemal każdej branży. W Polsce obsługujemy najważniejszych producentów z dziedziny energetyki, transportu drogowego, morskiego, farmaceutyki, produkcji spożywczej i wielu innych. Więcej informacji o międzynarodowych referencjach Lesjofors możecie odnaleźć Państwo tutaj. CLOOS Polska reprezentuje markę Lesjofors w zakresie wszyskich produktów skierowanych do branż przemysłowych. Rynek części zamiennych dla samochodów osobowych nie jest przez nas obsługiwany (informacje u lokalnych dystrybutorów).
Więcej informacji na temat różnych rodzajów sprężyn uzyskacie Państwo przeglądając informacje poniżej oraz w broszurze informacyjnej (PDF).


UWAGA
Najnowszy drukowany katalog #14 (dostępny wyłącznie w j. angielskim) stosuje nowy, inny sposób wymiarowania i opisywania sprężyn (np. ujednolica wymiar średnicy sprężyny naciskowej, jako średnica podziałowa (Dm), a nie jak dotychczas średnica wewnętrzna (Di). Wszystkie sprężyny posiadają aktualne obliczenia sił na podstawie nowoczesnych metod pomiarowych i z uwzględnieniem współczesnych materiałów sprężystych. Także kody grup towarowych obecnie bazują na skrótach pochodzących z języka angielskiego, a nie szwedzkiego jak poprzednio (np. SF-TF -> CS).
Katalog elektroniczny na naszej stronie to dotychczasowa wersja #13.
Numery katalogowe pozostają bez zmian.
Prosimy zwrócić uwagę na te zmiany przy wyborze i zamawianiu sprężyn.

Copyright © 2013 Cloos, wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: