Znakowanie przemysłowe AUTOMATOR

Urządzenia do znakowania detali pozwalają na trwałe, czytelne i powtarzalne znakowanie różnego rodzaju materiałów. Dobierając odpowiednią technologię znakowania, oprócz czynników ekonomicznych należy brać pod uwagę materiał, kształt i wielkość detalu, rodzaj i głębokość znakowanej cechy oraz wymogi dotyczące wydajności urządzenia. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania do prostego znakowania ręcznego, ale również zaawansowane maszyny sterowane komputerowo. Wykonujemy również urządzenia pod indywidualne wymagania, wyposażając je w systemy sortowania, podawania i odbierania detali.

Znakowarki laserowe

Znakowarki laserowe

Znakownie laserowe technologi do precyzyjnego i estetycznego znakowania praktycznie każdego materiału. Obecnie dostępne urządzenia charakteryzują się dużą wydajnością i małymi gabarytami. W naszej ofercie znajdują się m.in. lasery CO2.

Znakowarki mikropunktowe

Znakowarki mikropunktowe

Znakowanie mikropunktowe to doskonała technologia do trwałego i powtarzalnego nanoszenia znaku na materiały niekruche. Nowoczesny sterownik serii AC pozwala na szybkie tworzenie programów oraz na automatyzację całego procesu.

Prasy znakujące

Prasy znakujące

Wybijanie znaków to jedna z najszybszych metod trwałego znakowania sprawdzająca się w produkcji wielkoseryjnej a także w aplikacjach nietypowych, gdzie utrudniony jest dostęp do znakowanego obszaru.

Walcarki znakujące

Walcarki znakujące

Znakowanie przez wytłaczanie najczęściej odbywa się na detalach okrągłych. Gwarantuje duże szybkości znakowania oraz duże wgłębienie znakowanej cechy.

Kasety i głowice znakujące

Kasety i głowice znakujące

Kasety i głowice znakujące to narzędzia pozwalające na mocowanie i ustawianie znakowanych cech.

Czcionki i cechowniki

Czcionki i cechowniki

Posiadamy szeroką gamę standardowych czcionek znakujących. Wykonujemy czcionki i cechowniki na specjalne zamówienie.

Markery (pisaki) MARKAL

Markery (pisaki) MARKAL

Specjalne markery przemysłowe do pisania po wszelkiego rodzaju powierzchniach, na których nie sprawdzają się zwykłe pisaki.

Copyright © 2013 Cloos, wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: