Kontakt

CLOOS-Polska Sp. z o. o.

ul. Stawki 5 
58-100 Świdnica

NIP  884-000-73-91
 

Mapa dojazdu

Zakład produkcyjny
ul. Stalowa 17 
58-100 Świdnica



Mapa dojazdu

tel. +48 74 851 86 60
fax +48 74 851 86 61


e-mail: firma@cloos.pl
 
PN-CZ 7:00 - 15:15
PT       7:00 - 14:00

Dział  Imię i nazwisko Telefon E-mail
Administracja
Sekretariat   74/ 851-86-60 firma@cloos.pl
FAX (Sekretariat)   74/ 851-86-61  
Dyrektor Andrzej Siennicki   a.siennicki@cloos.pl
Szkolenia / produkcja Wiesław Borgosz 74/ 851-86-70 w.borgosz@cloos.pl
Księgowość / Finanse   74/ 851-86-68 (69) firma@cloos.pl
Centrum Doświadczalno-Szkoleniowe Robotyzacji
Centrum Doświadczalno-Szkoleniowe Robotyzacji  Marcin Siennicki 74/ 851-86-96 m.siennicki@cloos.pl
SERWIS   
Serwis maszyn i urządzeń   74/ 851-86-80 (81, 82) serwis@cloos.pl
SPRZEDAŻ - Źródła spawalnicze, Roboty, Spawanie orbitalne, Części zamienne
Sprzedaż i marketing  Tomasz Jastrzębski 74/ 851 86 67 t.jastrzebski@cloos.pl
Sprzedaż - spawalnictwo Andrzej Kociuba 74/ 851-86-72 a.kociuba@cloos.pl
Sprzedaż - spawalnictwo Czesław Leśniowski 74/ 851-86-73 cz.lesniowski@cloos.pl
Sprzedaż - spawalnictwo (Śląsk) Andrzej Nieroba 605 052 720 a.nieroba@cloos.pl
Sprzedaż - spawalnictwo Jarosław Grzelik 885 045 404 j.grzelik@cloos.p

Oferty / Zamówienia

Cloos-części

Kamila Wąsowska 74/ 851-86-80 k.wasowska@cloos.pl
DYSTRYBUCJA - Zaciski, Sprężyny, Znakowanie, Markery, Przyłbice, Stoły spawalnicze

dystrybucja@cloos.pl

Oferty / Zamówienia

(DESTACO, Siegmund)

Rafał Mirtyński 74/ 851-86-76 r.mirtynski@cloos.pl

Oferty / Zamówienia
(
LesjoforsOptrelAutomator)

Agata Sajbura 74/ 851-86-78 a.sajbura@cloos.pl
Faktury / Magazyn Damian Domagała 74/ 851-86-77 d.domagala@cloos.pl
Logistyka / Faktury Daria Zakrocka 74/ 851-86-79 d.zakrocka@cloos.pl  
PRODUKCJA (Zakład przy ul.Stalowej)
Szef produkcji Roland Zapolski 74/ 851-86-97 r.zapolski@cloos.pl
Usługi produkcyjne Piotr Siennicki 74/ 851-86-95 p.siennicki@cloos.pl

Copyright © 2013 Cloos, wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: