Kontakt

CLOOS-Polska Sp. z o. o.

ul. Stawki 5 
58-100 Świdnica

NIP  884-000-73-91
 

Mapa dojazdu

Zakład produkcyjny
ul. Stalowa 17 
58-100 Świdnica



Mapa dojazdu

tel. +48 74 851 86 60
fax +48 74 851 86 61


e-mail: firma@cloos.pl
 
PN-CZ 7:00 - 15:15
PT       7:00 - 14:00

Dział  Imię i nazwisko Telefon E-mail
Administracja
Sekretariat   74/ 851-86-60 firma@cloos.pl
FAX (Sekretariat)   74/ 851-86-61  
Dyrektor Andrzej Siennicki   a.siennicki@cloos.pl
Szkolenia / produkcja Wiesław Borgosz 74/ 851-86-70 w.borgosz@cloos.pl
Księgowość / Finanse   74/ 851-86-68
74/ 851-86-69
firma@cloos.pl
Centrum Doświadczalno-Szkoleniowe Robotyzacji
Centrum Doświadczalno-Szkoleniowe Robotyzacji  Marcin Siennicki 74/ 851-86-96 m.siennicki@cloos.pl
SERWIS   
Serwis maszyn i urządzeń   74/ 851-86-80
74/ 851-86-78
serwis@cloos.pl
SPRZEDAŻ - Źródła spawalnicze, Roboty, Spawanie orbitalne, Części zamienne
Sprzedaż i marketing  Tomasz Jastrzębski 74/ 851-86-67 t.jastrzebski@cloos.pl
Sprzedaż - spawalnictwo   74/ 851-86-72  
Sprzedaż - spawalnictwo Czesław Leśniowski 74/ 851-86-73 cz.lesniowski@cloos.pl

Sprzedaż - spawalnictwo (Śląsk)

Andrzej Nieroba 605 052 720 a.nieroba@cloos.pl
Sprzedaż - spawalnictwo (Wschód) Grzegorz Płusa 885 232 102 g.plusa@cloos.pl
Sprzedaż - wentylacja, spawalnictwo (Południe, Zachód) Krzysztof Kustra 885 045 404 k.kustra@cloos.pl

Sprzedaż - części Cloos

Kamila Wąsowska 74/ 851-86-80 k.wasowska@cloos.pl
DYSTRYBUCJA - Zaciski, Sprężyny, Znakowanie, Markery, Przyłbice, Stoły spawalnicze

dystrybucja@cloos.pl

Sprzedaż

(DESTACO, Siegmund)

Rafał Mirtyński 74/ 851-86-76 r.mirtynski@cloos.pl

Sprzedaż
(
LesjoforsOptrel)

Agata Sajbura 74/ 851-86-78 a.sajbura@cloos.pl

Sprzedaż

(Automator, Markal)

Krzysztof Majerski 885 232 103 k.majerski@cloos.pl
Faktury / Magazyn Damian Domagała 74/ 851-86-77 d.domagala@cloos.pl
Logistyka  Paweł Maciejewski 74/ 851-86-79 p.maciejewski@cloos.pl   
PRODUKCJA (Zakład przy ul.Stalowej)
Szef produkcji Roland Zapolski 74/ 851-86-97 r.zapolski@cloos.pl
Usługi produkcyjne Piotr Siennicki 74/ 851-86-95 p.siennicki@cloos.pl

Copyright © 2013 Cloos, wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: