Kontakt

CLOOS-Polska Sp. z o.o.

ul. Stawki 5 
58-100 Świdnica

NIP  884-000-73-91
 

Mapa dojazdu z centrum

Zakład produkcyjny
ul. Stalowa 17 
58-100 Świdnica

 

Mapa dojazdu z Wrocławia

Mapa dojazdu ze Stawki

tel. +48 74 851 86 60
fax +48  


e-mail: firma@cloos.pl
 
PN-CZ 7:00 - 15:15
PT       7:00 - 14:00

Dział  Imię i nazwisko Telefon E-mail
Administracja
Sekretariat   74/ 851-86-60 firma@cloos.pl
Dyrektor Andrzej Siennicki   a.siennicki@cloos.pl
Szkolenia / produkcja Wiesław Borgosz 74/ 851-86-70 w.borgosz@cloos.pl
Księgowość / Finanse   74/ 851-86-68
74/ 851-86-69
firma@cloos.pl
Centrum Doświadczalno-Szkoleniowe Robotyzacji
Centrum Doświadczalno-Szkoleniowe Robotyzacji  Marcin Siennicki 74/ 851-86-96 m.siennicki@cloos.pl
SERWIS   
Serwis maszyn i urządzeń   74/ 851-86-60 serwis@cloos.pl
FROMULARZ ZGŁOSZENIA SERWISOWEGO - plik do pobrania
SPRZEDAŻ - Źródła spawalnicze, Roboty, Spawanie orbitalne, Wentylacja, Części zamienne
Sprzedaż i marketing  Tomasz Jastrzębski 74/ 851-86-67 t.jastrzebski@cloos.pl
Spawalnictwo

Tomasz Stein

601 689 650

t.stein@cloos.pl

Spawalnictwo Czesław Leśniowski 74/ 851-86-73 cz.lesniowski@cloos.pl

Spawalnictwo (Śląsk)

Andrzej Nieroba 605 052 720 a.nieroba@cloos.pl
Spawalnictwo (Wschód) Grzegorz Płusa 885 232 102 g.plusa@cloos.pl
Wentylacja, spawalnictwo, OPTREL (Południe, Zachód) Krzysztof Kustra 885 045 404 k.kustra@cloos.pl

Części zamienne i akcesoria

Krzysztof Kustra

Tomasz Stein

Czesław Leśniowski

Tomasz Jastrzębski

74/ 851-86-60 dystrybucja@cloos.pl 
DYSTRYBUCJA - Zaciski, Sprężyny, Znakowanie, Stoły spawalnicze

dystrybucja@cloos.pl

DESTACO, Siegmund

Rafał Mirtyński 74/ 851-86-76 r.mirtynski@cloos.pl

Lesjofors

Dominik Marchewka 74/ 851-86-78 d.marchewka@cloos.pl

Automator, Markal

Krzysztof Majerski 885 232 103 k.majerski@cloos.pl

Sprzedaż 

Monika Jagielnik 74/ 851-86-80 m.jagielnik@cloos.pl 
LOGISTYKA   
Faktury / Magazyn Damian Domagała 74/ 851-86-77 d.domagala@cloos.pl
Logistyka  Paweł Maciejewski 74/ 851-86-79 p.maciejewski@cloos.pl   
Logistyka Arkadiusz Wolański 74/ 851-86-79 a.wolanski@cloos.pl 
PRODUKCJA (Zakład przy ul. Stalowej 17)
Szef produkcji Roland Zapolski 74/ 851-86-97 r.zapolski@cloos.pl
Usługi produkcyjne Piotr Siennicki 74/ 851-86-95 p.siennicki@cloos.pl

 

Copyright © 2013 Cloos, wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: