O nas

O nas - 1_2.jpg Nie sposób jest przekazać poprzez internet wszystkich informacji o firmie i przedstawić pełnej oferty produktów i usług z zakresu automatyzacji i robotyzacji spawalnictwa. Zapraszamy serdecznie do Świdnicy i wyrażamy gotowość odwiedzenia Państwa. Najlepsze pomysły i rozwiązania innowacyjne rodzą się w wyniku wzajemnego poznania i w wyniku wymiany doświadczeń. Jeśli zamierzacie zainwestować w nowoczesność, to prosimy pamiętać, że Cloos Polska to: kompleksowość usługi i niezawodny serwis, zespół pracowniczy z długoletnim doświadczeniem przemysłowym, pełne wsparcie techniczne i pełne zaufanie ze strony niemieckiego partnera tj. firmy Carl Cloos Schweisstechnik (która jest światowym liderem w dziedzinie produkcji zrobotyzowanych systemów spawalniczych), dostosowanie oferty do poziomu technicznego i możliwości klienta, odpowiedni potencjał techniczny firmy obejmujący ośrodek doświadczalno-szkoleniowy, magazyn części, elektromechaniczny i elektroniczny warsztat serwisowy, halę montażową oraz wykonawstwo oprzyrządowania spawalniczego i wentylacji stanowisk. Naszą ofertę charakteryzuje najwyższa jakość usług oraz technologiczne jutro zaangażowane w teraźniejsze działania. Robotyzacja stanowisk pracy to jedna z naszych specjalności. Naszą propozycję obejmują również zaciski mocujące, systemy znakowania przemysłowego, sprężyny, przyłbice spawalnicze, systemy filtrowentylacji oraz stoły spawalnicze.

Dlaczego Cloos?

Doświadczenie
1. Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie we wdrażaniu zrobotyzowanych i zautomatyzowanych stanowisk spawalniczych
2. Posiadamy prawie 200 wdrożeń stanowisk zrobotyzowanych w Polsce
3. Nasz zespół stanowią doświadczeni pracownicy, praktycy doskonale znający technologię spawalniczą i realia produkcyjne.
4. Firma Carl Cloos Schweisstechnik GmbH, której jesteśmy przedstawicielem w Polsce jest jednym ze światowych liderów rynku w zakresie technologii i urządzeń do spawania.

Od pomysłu do realizacji
5. Oferujemy pełną obsługę począwszy od analizy potrzeb, projektu konstrukcyjnego poprzez wdrożenie, szkolenia aż po serwis i obsługę posprzedażową.
6. Posiadamy dział serwisu, zapewniający krótki czas reakcji na zgłoszenia.
7. Pomagamy w doborze optymalnej technologii spawania, wykonujemy próby spawania przed rozpoczęciem projektu.

Pełna integracja i najwyższa jakość komponentów
8. Bazujemy na najwyższej jakości sprawdzonych komponentach firmy Carl Cloos Schweisstechnik GmbH, która oferuje roboty dedykowane do aplikacji spawalniczych.
9. Wszystkie komponenty stanowiska zrobotyzowanych takie jak, robot, obrotniki, urządzenia spawalnicze, technika bezpieczeństwa, sterowanie, sensory, pochodzą od jednego dostawcy.
10. Komponenty są całkowicie ze sobą zintegrowane, i produkowane z myślą jedynie optymalizacji procesów spawalniczych.

Zaplecze techniczne i magazynowe
11. Posiadamy stanowisko szkoleniowe i produkcyjne, przeznaczone do wykonywania prób spawalniczych dla naszych potencjalnych Klientów.
12. Posiadamy obrabiarki CNC i park maszynowy pozwalający nam na samodzielne wykonywanie niektórych komponentów stanowiska

Warto zaufać jakości – już dziś.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł