Znakowarki mikropunktowe i grawerki

Znakowarka mikropunktowa (mikroudarowa)

Znakowanie mikropunktowe i grawerowanie to doskonała technologia do trwałego i powtarzalnego nanoszenia znaku na materiały najczęściej niekruche. Znakowarka mikropunktowa umożliwia precyzyjne znakowanie nawet najmniejszych materiałów. Zastosowanie tego typu pozwala na wybijanie małych punktów w detalu przez co tworzy się cały proces znakowania mikropunktowego. Znakowarka może być także zamiennie nazywana mikroudarową. Zasilane są najczęściej elektromagnetycznie lub pneumatycznie. Nowoczesny sterownik serii AC pozwala na szybkie tworzenie programów oraz na automatyzację całego procesu. Zobacz nasze galerie przykładów znakowania urządzeniami ADP oraz galerie przykładów znakowania urządzeniami ASM.

Wróć do: znakowanie narzędzi
Zobacz także: markery przemysłowe, lasery znakujące, prasy znakujące, kasety i głowice znakujące, cechowniki

Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł