Pozycjonowanie detalu

Pozycjonery detalu Qirox

Zapoznaj się z ofertą wybranych pozycjonerów do różnego rodzaju detali i skorzystaj z oferty. Niezawodne i skuteczne w działaniu. Maksymalizacja procesów spawalniczych przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań. Pozycjonery detalu służą do jego obracania oraz przemieszczania względem robota. Pozycjonery stanowią zewnętrzną oś całkowicie zintegrowaną z pozostałymi osiami ruchu robota.


Wróć do: robotyzacja procesów spawalniczych
Zobacz także: pozycjonery do robotów spawalniczych, roboty spawalnicze Qirox, stanowiska kompatkowe, cele spawalnicze, sensory do spoin, oprogramowanie procesów spawalniczych.

Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł