Stoły spawalnicze Siegmund z siatką otworów

 Najnowszy katalog

Znajdziesz w nim:
 • nowe stoły spawalnicze i montażowe, w tym nowy standard dla Professional Extreme 8.7 oraz seria Extreme PLUS
 • modułowe systemy budowy przyrządów montażowych i spawalniczych
 • opis wszystkich parametrów technicznych oferowanych produktów i akcesoriów


Spawanie różnych konstrukcji wymaga nie tylko specjalistycznego sprzętu spawalniczego, ale także odpowiednio przygotowanego stanowiska pracy. Właśnie dlatego w ofercie znajdziesz systemy stołów spawalniczych i montażowych niemieckiej firmy Bernd Siegmund GmbH, wiodącego na świecie producenta. Pełna gama stołów, systemów mocowania i akcesoriów. Stoły spawalnicze są dostępne z siatką otworów montażowych o różnych rozmiarach. Zastosowanie stołu umożliwia realne ułatwienie dla tworzenia wszelkich konstrukcji spawanych. Najwyższa jakość gwarantowana! CLOOS-Polska Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem marki SIEGMUND na rynku polskim.

Filmyzobacz więcej

Stoły spawalnicze — Bernd Siegmund GmbH

 

Właściwie przygotowane miejsce pracy jest niezbędne dla efektywności i bezpieczeństwa spawania. Podstawowym elementem każdego dobrze przygotowanego stanowiska jest stół spawalniczy. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem renomowanej marki Bernd Siegmund GmbH, w której ofercie znajdują się trwałe i innowacyjne stoły spawalnicze. Cechuje je duża nośność, stabilność konstrukcji oraz dostępność szerokiej gamy akcesoriów.

 

Oferta produktów marki Siegmund to kompletne systemy stołów spawalniczych. Modele tego producenta posiadają otwory montażowe w różnych rozmiarach, co pozwala dopasować stół do potrzeb użytkownika i umożliwić mu wykonywanie dowolnych prac. Jednocześnie stoły można ze sobą łączyć, tworząc złożone, wykonane w bezpieczny dla użytkownika sposób, konstrukcje. Sprawdź naszą ofertę!

 

Stoły spawalnicze Siegmund — rodzaje

 

Stalowe stoły spawalnicze Siegmund to pełen przekrój urządzeń, które mogą pochwalić się bardzo szeroką gamą zastosowań. Producent wyróżnia się nie tylko jakością wykonania i funkcjonalnością produktów, ale również ich zróżnicowaniem. Tym samym w pełni zaspokaja potrzeby klientów.

Oferowane przez nas stoły spawalnicze marki Siegmund można kategoryzować według wielu kryteriów. Przede wszystkim oferujemy stoły do spawania o zróżnicowanych średnicach otworów montażowych:

 • 16mm,
 • 22mm,
 • 28mm.

Dostępne w naszym sklepie stoły spawalnicze to zarówno modele klasyczne, jak i obrotowe. Znajdziesz u nas urządzenia o niemal dowolnych wymiarach. Pamiętaj, że każdy stół Siegmund możesz połączyć z dowolnym innym modelem tej marki, dzięki czemu jeszcze lepiej można zarządzać przestrzenią roboczą w firmie.

 

Zastosowanie stołów spawalniczych

Spawanie to jedna z tych czynności, bez których trudno wyobrazić sobie współczesny przemysł. Stoły spawalnicze stanowią podstawę stanowisk pracy operatorów spawarek, zatem są niezbędne wszędzie tam, gdzie użytkowany jest sprzęt spawalniczy.

Przykładowe sektory, w których taki sprzęt będzie niezastąpiony, to:

- motoryzacja — w zakładach produkcyjnych i warsztatach stosuje się zarówno największe stoły montażowe spawalnicze, jak i mniejsze stoły do spawania niewielkich, stalowych elementów,

 • - meblarstwo — metal jest dzisiaj popularnym materiałem, często wykorzystywanym we wnętrzach domów oraz w przestrzeni komercyjnej i publicznej. Łączenie metalowych elementów mebli wymaga zastosowania spawarki, a tym samym również wykorzystania stołu do spawania, które mają nie tylko odpowiednią twardość i nośność, ale i wysokość oraz są zabezpieczone na przykład dodatkową siatką ochronną,
 • - budownictwo — na żadnym placu budowy nie może zabraknąć spawarki. Ze względu na różnorodność wykonywanych tam prac spawalniczych, niezbędny jest uniwersalny blat spawalniczy. Doskonale sprawdzą się tam stoły marki Siegmund.

 

Jaki stół spawalniczy wybrać i na co zwrócić uwagę?

Zastanawiasz się, jaki stół do spawania spełni Twoje potrzeby? Kluczowe kwestie, na które powinieneś zwrócić uwagę, to:

 • wielkość elementów poddawanych spawaniu,
 • typ użytkowanej spawarki,
 • wielkość Twojego zakładu pracy.

Jeśli dalej nie jesteś pewien, które stoły spawalnicze mogą spełnić Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy i pomożemy Ci wybrać najlepszy, dostosowany do Twoich potrzeb produkt! Dostępne w naszej ofercie stoły Siegmund na pewno wniosą jakość pracy Twojej firmy na zupełnie nowy poziom!