Markery

Produkty z grupy MARKERÓW to m. in. specjalne markery przemysłowe do pisania po wszelkiego rodzaju powierzchniach, na których nie sprawdzają się zwykłe pisaki. Materiały brudne, chropowate, zatłuszczone, gorące lub podlegające wysokim temperaturom; szkło, guma, metal, drewno ... Zadania specjalne w spawalnictwie i obróbce metali, drewna oraz innych materiałów. Wysoka jakość i szeroki wybór.
MARKERY to zatem grupa produktów, która w oczywisty sposób uzupełnia ofertę ZNAKOWANIA przemysłowego.

Naszym dostawą w grupie MARKERÓW jest firma LA-CO Industries. Jest to rodzinna globalna firma produkcyjna specjalizująca się w produkcji ręcznych markerów przemysłowych, chemikaliów i produktów do identyfikacji. Od 1934 roku znana jest z projektowania i produkcji, opartych na wydajności produktów o wysokiej jakości do unikalnych zastosowań w przemyśle, instalacjach hydraulicznych, wskaźnikach temperatury i rolnictwie. Strona domowa producenta: LA-CO (Markal)

Marki wchodzące w skład LA-CO Industries:
Markal®
Marka Markal jest światowym liderem w dziedzinie ręcznych produktów do znakowania o wysokiej wydajności. W zakładach w Elk Grove Village, IL, USA i Blyes, Francja, produkowane są markery przemysłowe o wysokiej wydajności dla następujących branż: produkcja metali, przemysł stoczniowy, montaż samochodowy, spawanie i produkcja metali, budownictwo, obróbka drewna / tarcicy , i wiele więcej.
All-Weather®
Marka produktów do znakowania i identyfikacji zwierząt na każdą pogodę jest najbardziej zaufaną marką na świecie do zarządzania stadem w gospodarstwach mlecznych i trzody chlewnej.
LA-CO®
Marka LA-CO to wysokiej jakości, wysokowydajna hydraulika i chemikalia HVAC.
Tempil®
Marka Tempil® jest liderem w zaawansowanych i dokładnych technologiach wskazywania temperatury.


Na w/w stronie producenta (kliknij na zdjęcie) znajduje się narzędzie, przy pomocy którego w prosty sposób znajdziecie Państwo produkt dla siebie.
Zapraszamy do zapytań.