Markery do znakowania przemysłowego

Produkty z grupy MARKERÓW to m. in. specjalne markery przemysłowe do pisania po wszelkiego rodzaju powierzchniach, na których nie sprawdzają się zwykłe pisaki. Materiały brudne, chropowate, zatłuszczone, gorące lub podlegające wysokim temperaturom; szkło, guma, metal, drewno. Zadania specjalne w spawalnictwie i obróbce metali, drewna oraz innych materiałów. Wysoka jakość i szeroki wybór.
Marery przemysłowe to zatem grupa produktów, która w oczywisty sposób uzupełnia ofertę znakowania przemysłowego.

Skontaktuj się, z nami, by uzyskać więcej informacji: +48 74 851 86 80 lub dystrybucja@cloos.pl.


Markery przemysłowe do znakowania

Naszym dostawą w grupie MARKERÓW jest firma LA-CO Industries. Jest to rodzinna globalna firma produkcyjna specjalizująca się w produkcji ręcznych markerów przemysłowych, chemikaliów i produktów do identyfikacji. Od 1934 roku znana jest z projektowania i produkcji, opartych na wydajności produktów o wysokiej jakości do unikalnych zastosowań w przemyśle, instalacjach hydraulicznych, wskaźnikach temperatury i rolnictwie. Strona domowa producenta: LA-CO (Markal).

Marki wchodzące w skład LA-CO Industries:

Markery Markal®

Marka Markal jest światowym liderem w dziedzinie ręcznych produktów do znakowania o wysokiej wydajności. W zakładach w Elk Grove Village, IL, USA i Blyes, Francja, produkowane są markery przemysłowe o wysokiej wydajności dla następujących branż: produkcja metali, przemysł stoczniowy, montaż samochodowy, spawanie i produkcja metali, budownictwo, obróbka drewna / tarcicy , i wiele więcej.

All-Weather®

Marka produktów do znakowania i identyfikacji zwierząt na każdą pogodę jest najbardziej zaufaną marką na świecie do zarządzania stadem w gospodarstwach mlecznych i trzody chlewnej.

LA-CO®

Marka LA-CO to wysokiej jakości, wysokowydajna hydraulika i chemikalia HVAC.

Tempil®

Marka Tempil® jest liderem w zaawansowanych i dokładnych technologiach wskazywania temperatury.


Na w/w stronie producenta (kliknij na zdjęcie) znajduje się narzędzie, przy pomocy którego w prosty sposób znajdziecie Państwo produkt dla siebie. Markery przemysłowe wysokiej jakości zapewniają pełne i czytelne znakowanie różnych materiałów. Zapraszamy do zapytań.

Wróć do: urządzenia do znakowania