Aktualności

Targi ITM Industry Europe 2024 – podsumowanie 2024-06-19

Targi ITM Industry Europe 2024 – podsumowanie

Tegoroczna edycja ITM Industry Europe 2024 – Targów Przemysłu Ery Cyfrowej odbyła się w dniach 4-7 czerwca 2024 r. w Poznaniu. To jedno z najważniejszych wydarzeń sektora przemysłowego, nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Targi tradycyjnie obejmowały szeroką ekspozycję najnowocześniejszych maszyn, urządzeń, narzędzi i rozwiązań dla przemysłu, a także bogaty program konferencji, debat i szkoleń.
CLOOS Polska na targach ITM INDUSTRY EUROPE 2024 2024-04-29

CLOOS Polska na targach ITM INDUSTRY EUROPE 2024

Targi ITM INDUSTRY EUROPE: Przemysł Ery Cyfrowej w Poznaniu to jedna z najważniejszych pozycji w naszym wystawienniczym kalendarzu. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 4-7 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zapraszamy do pawilonu 5, stoisko numer 28.
Targi STOM 2024 w Kielcach – podsumowanie 2024-03-28

Targi STOM 2024 w Kielcach – podsumowanie

Tegoroczna edycja kieleckich targów STOM za nami! Firma CLOOS Polska tradycyjnie już wzięła udział w tej jednej z największych i najważniejszych imprez branżowych w Polsce. Zaprezentowaliśmy najnowsze rozwiązania z zakresu spawalnictwa, robotyzacji i automatyzacji.
CLOOS Polska na targach STOM w Kielcach 19-22.03.2024 2024-03-14

CLOOS Polska na targach STOM w Kielcach 19-22.03.2024

Targi STOM w Kielcach na stałe zagościły już w naszym wystawienniczym kalendarzu. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 19-22 marca. Już od najbliższego wtorku czekamy na Państwa w hali B, na stoisku numer 17.
CLOOS Polska z licencją na urządzenie do hybrydowego zgrzewania materiałów kompozytowych MPMS/MPC 2024-03-07

CLOOS Polska z licencją na urządzenie do hybrydowego zgrzewania materiałów kompozytowych MPMS/MPC

Naukowcy z Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej opracowali nowatorską technologię łączenia blach kompozytowych MPMS (Metal-Polymer-Metal sandwich) / MPC (Metal-Polymer Composites). Licencji na tę technologię – urządzenie oraz sposób – udzielono CLOOS Polska Sp. z o.o. Oprócz umowy licencyjnej podpisaliśmy również umowę współpracy z Wydziałem Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej.
CLOOS Polska Dystrybutorem Premium marki Kemper na 2024 rok 2024-02-13

CLOOS Polska Dystrybutorem Premium marki Kemper na 2024 rok

Kolejny rok z rzędu utrzymujemy nasz status Dystrybutora Premium marki Kemper. W ofercie CLOOS Polska znajdziesz m.in. urządzenia filtrowentylacyjne (mobilne i naścienne), centrale filtrowentylacyjne, ramiona odciągowe, stoły odciągowe i szlifierskie. Sprawdź ofertę sprawdzonego producenta!
CLOOS Polska z drugim Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu 2024-02-05

CLOOS Polska z drugim Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

Nasza firma po raz kolejny została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem przez Business Centre Club. 27 stycznia 2024 roku podczas finału 31. edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu otrzymaliśmy drugi Diament do naszej Złotej Statuetki. Nagrodę odebrała Prezes CLOOS Polska Karolina Jastrzębska.
Wielu sukcesów i radości w Nowym Roku! 2023-12-22

Wielu sukcesów i radości w Nowym Roku!

Wszystkim Klientom, Współpracownikom, Partnerom i Przyjaciołom cały Zespół Cloos Polska życzy zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Wielu sukcesów, pomyślności i radości w 2024 roku!
Cobot Cloos QINEO ArcBoT z innowacyjną technologią śledzenia spoiny 2023-12-22

Cobot Cloos QINEO ArcBoT z innowacyjną technologią śledzenia spoiny

Firma Cloos wprowadza nową technologię śledzenia spoiny z wykorzystaniem sensora prądowego dedykowaną dla cobota QINEO ArcBoT. W trakcie procesu spawania czujnik łuku na bieżąco wykonuje pomiary i równocześnie koryguje ruch palnika. Nowa funkcja znacząco ułatwia proces programowania dla operatorów sprzętu, gwarantuje też wyższą precyzję i lepszą jakość spoiny. Technologię opracowali specjaliści Cloos we współpracy z partnerem Niederrhein Automation.