Aktualności

CLOOS Polska Dystrybutorem Premium marki Kemper na 2024 rok 2024-02-13

CLOOS Polska Dystrybutorem Premium marki Kemper na 2024 rok

Kolejny rok z rzędu utrzymujemy nasz status Dystrybutora Premium marki Kemper. W ofercie CLOOS Polska znajdziesz m.in. urządzenia filtrowentylacyjne (mobilne i naścienne), centrale filtrowentylacyjne, ramiona odciągowe, stoły odciągowe i szlifierskie. Sprawdź ofertę sprawdzonego producenta!
CLOOS Polska z drugim Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu 2024-02-05

CLOOS Polska z drugim Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

Nasza firma po raz kolejny została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem przez Business Centre Club. 27 stycznia 2024 roku podczas finału 31. edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu otrzymaliśmy drugi Diament do naszej Złotej Statuetki. Nagrodę odebrała Prezes CLOOS Polska Karolina Jastrzębska.
Wielu sukcesów i radości w Nowym Roku! 2023-12-22

Wielu sukcesów i radości w Nowym Roku!

Wszystkim Klientom, Współpracownikom, Partnerom i Przyjaciołom cały Zespół Cloos Polska życzy zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Wielu sukcesów, pomyślności i radości w 2024 roku!
Cobot Cloos QINEO ArcBoT z innowacyjną technologią śledzenia spoiny 2023-12-22

Cobot Cloos QINEO ArcBoT z innowacyjną technologią śledzenia spoiny

Firma Cloos wprowadza nową technologię śledzenia spoiny z wykorzystaniem sensora prądowego dedykowaną dla cobota QINEO ArcBoT. W trakcie procesu spawania czujnik łuku na bieżąco wykonuje pomiary i równocześnie koryguje ruch palnika. Nowa funkcja znacząco ułatwia proces programowania dla operatorów sprzętu, gwarantuje też wyższą precyzję i lepszą jakość spoiny. Technologię opracowali specjaliści Cloos we współpracy z partnerem Niederrhein Automation.
Stanowisko zrobotyzowane dla Politechniki Częstochowskiej 2023-12-13

Stanowisko zrobotyzowane dla Politechniki Częstochowskiej

W ramach długoletniej współpracy z Politechniką Częstochowską firma Cloos Polska przekazała uczelni stanowisko zrobotyzowane. Przekazany system składa się z robota spawalniczego QIROX, obrotników pozycjonujących detal oraz źródła spawalniczego QINEO NexT. Mamy nadzieję, że udostępnione stanowisko przyczyni się do promowania wiedzy spawalniczej.
Magnesy IXTUR – innowacyjne rozwiązania do automatyzacji w ofercie Cloos-Polska 2023-08-22

Magnesy IXTUR – innowacyjne rozwiązania do automatyzacji w ofercie Cloos-Polska

Cieszymy się z tego, że możemy ogłosić iż Cloos-Polska rozszerza swoją ofertę o nowe, zaawansowane technologicznie chwytaki magnetyczne renomowanego fińskiego producenta IXTUR. Poznaj wszystkie modele i ich zastosowanie.
Dedykowane cele spawalnicze do spawania cobotem 2023-07-24

Dedykowane cele spawalnicze do spawania cobotem

Duże przedsiębiorstwa produkcyjne, oparte na procesach spawalniczych muszą zwracać uwagę na szereg kwestii związanych z bezpieczeństwem produkcji, optymalizacją procesów i stałą kontrolą warunków spawania. Gdy do tego dochodzi spawanie na dużych, otwartych przestrzeniach w sąsiedztwie traktów komunikacyjnych warto postawić na cele spawalnicze, w których w bezpiecznych i optymalnych warunkach spawać będzie na przykład cobot spawalniczy. Na jakie korzyści można liczyć przy inwestycji w cele spawalnicze, czyli specjalnie zabezpieczone pomieszczenia w których odbywa się spawanie?
Targi Schweissen&Schneiden 2023-06-28

Bilety na targi Schweissen & Schneiden 2023 w Essen

Schweissen & Schneiden to jedne z największych i najbardziej prestiżowych targów w branży spawalniczej i cięcia metali na świecie. Istnieje wiele powodów, dla których warto wziąć udział w tych targach a my mamy dla Państwa bilety na to wydarzenie. 
Klikając w link, dowiecie się Państwo jak je zdobyć.
Cloos Polska - spawalnictwo, robotyzacja, automatyzacja 2023-06-07

Niezawodność i precyzja: Cloos-Polska prezentuje najnowsze technologie spawalnicze na ITM Industry Europe

Targi ITM Industry Europe w Poznaniu były jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce. Trwały one cztery dni, od 29 maja do 2 czerwca. Na stoisku Cloos-Polska mieliśmy okazję zaprezentować nasze najnowsze rozwiązania z zakresu spawalnictwa oraz urządzeń i akcesoriów z nim związanych.