Aktualności

Targi Kielce 28.03-31.03 2023-03-24

Targi Kielce 28.03-31.03

Już od najbliższego wtorku 28.03. czekamy na Państwa na targach STOM, które odbędą się w "Targi Kielce - Centrum Kongresowe" i potrwają do piątku 31.03. Sprawdź jak odebrać bezpłatny bilet!

Seminarium spawalnicze w Topaczu 2023-03-16

Seminarium spawalnicze

Zaproszenie na seminarium spawalnicze:
"Cobot w automatyzacji procesów spawania".
Zamek Topacz: 25.04.2023
Sprawdź szczegóły i potwierdź swoją obecność.

cobot spawalniczy cloos 2023-03-14

ArcBoT - cobot spawalniczy w promocyjnym zestawie!

Poznaj naszego robota współpracującego, obsługującego aplikacje spawalnicze. ArcBoT w zestawie ze stołem spawalniczym SIEGMUND oraz źródłem prądu CLOOS. Nie odkładaj robotyzacji na później!
jak wybrać źródło do spawania orbitalnego 2023-02-23

Odkryj źródła spawania orbitalnego!

Wykonujesz prace instalacyjne na budowach lub zakładach produkcyjnych? Spawasz stałym stanowisku pracy? Prace spawalnicze mogą się znacznie różnić pod względem zakresu i obszarów zastosowania. Dzięki różnorodności źródeł prądu do spawania orbitalnego Orbitalum możesz elastycznie reagować w każdych warunkach. Sprawdź, które źródło będzie najlepsze dla Ciebie!
Pomyślności i wielu sukcesów w Nowym Roku! 2022-12-30

Pomyślności i wielu sukcesów w Nowym Roku!

Wszystkim Klientom, Współpracownikom i Przyjaciołom życzymy pełnych radości, zdrowia i spokoju Świąt Bożego Narodzenia. Niech Nowy Rok przyniesie tę odrobinę szczęścia, która sprawi, że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem.
otwarcie nowej hali produkcyjnej w Cloos Polska 2022-11-21

Jubileusz 30-lecia Cloos-Polska wraz z otwarciem nowej hali produkcyjnej

Za nami wyjątkowy dzień. 03 listopada, wspólnie z naszymi Klientami, Partnerami biznesowymi oraz Włodarzami miasta Świdnica świętowaliśmy 30-lecie naszej firmy!
Najlepsze rozwiązanie spawalnicze dla Cloos-Polska 2022-11-10

Tytuł The Best of Welding wręczony CLOOS-Polska!

Najlepsze praktyki i rozwiązania w branży spawalniczej – nowe technologie, innowacyjne materiały i rozwiązania techniczne – zostały docenione przez jury konkursu, w skład którego weszli uznani eksperci. Nagroda trafiła także do Cloos-Polska Sp. z o.o.
Cloos-Polska najlepszą firmą w Świdnicy 2022-11-09

Świdnicki Gryf w kategorii "Firma Roku 2022" dla CLOOS-Polska

Najważniejsza nagroda gospodarcza powiatu świdnickiego „Świdnicki Gryf” została przyznana już po raz 18. Cloos-Polska decyzją Kapituły została zdobywcą statuetki w kategorii "Firma Roku 2022". W historii firmy to już trzeci Gryf!
nagrodzone firmy dolnośląski plebiscyt gospodarczy 2022-11-07

CLOOS-Polska zdobywcą dwóch Gwiazd Biznesu 2022!

"Średnia firma" oraz "Biznes odpowiedzialny społecznie", to w tych dwóch kategoriach Cloos-Polska sięgnęła po statuetki Dolnośląskiego Plebiscytu Gospodarczego „Gwiazdy Biznesu”.

Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł