Aktualności

Pomyślności i wielu sukcesów w Nowym Roku! 2022-12-30

Pomyślności i wielu sukcesów w Nowym Roku!

Wszystkim Klientom, Współpracownikom i Przyjaciołom życzymy pełnych radości, zdrowia i spokoju Świąt Bożego Narodzenia. Niech Nowy Rok przyniesie tę odrobinę szczęścia, która sprawi, że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem.
otwarcie nowej hali produkcyjnej w Cloos Polska 2022-11-21

Jubileusz 30-lecia Cloos-Polska wraz z otwarciem nowej hali produkcyjnej

Za nami wyjątkowy dzień. 03 listopada, wspólnie z naszymi Klientami, Partnerami biznesowymi oraz Włodarzami miasta Świdnica świętowaliśmy 30-lecie naszej firmy!
Najlepsze rozwiązanie spawalnicze dla Cloos-Polska 2022-11-10

Tytuł The Best of Welding wręczony CLOOS-Polska!

Najlepsze praktyki i rozwiązania w branży spawalniczej – nowe technologie, innowacyjne materiały i rozwiązania techniczne – zostały docenione przez jury konkursu, w skład którego weszli uznani eksperci. Nagroda trafiła także do Cloos-Polska Sp. z o.o.
Cloos-Polska najlepszą firmą w Świdnicy 2022-11-09

Świdnicki Gryf w kategorii "Firma Roku 2022" dla CLOOS-Polska

Najważniejsza nagroda gospodarcza powiatu świdnickiego „Świdnicki Gryf” została przyznana już po raz 18. Cloos-Polska decyzją Kapituły została zdobywcą statuetki w kategorii "Firma Roku 2022". W historii firmy to już trzeci Gryf!
nagrodzone firmy dolnośląski plebiscyt gospodarczy 2022-11-07

CLOOS-Polska zdobywcą dwóch Gwiazd Biznesu 2022!

"Średnia firma" oraz "Biznes odpowiedzialny społecznie", to w tych dwóch kategoriach Cloos-Polska sięgnęła po statuetki Dolnośląskiego Plebiscytu Gospodarczego „Gwiazdy Biznesu”.
Targi ITM w Poznaniu już za nami 2022-05-31

Targi ITM w Poznaniu już za nami

W dniach 31.05 - 03.06.2022 byliśmy obecni na targach ITM Industry Europe, które odbywały się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Aktualnie przygotowujemy się do ExpoWelding ale zapraszamy Państwa do relacji z wydarzenia w Poznianiu.
seminarium spawalnicze na politechnice częstochowskiej 2022-05-20

Seminarium o wymaganiach w robotyzacji procesów spawalniczych

18.05.2022 r. na Politechnice Częstochowskiej, na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Informatyki mieliśmy przyjemność współprowadzić Seminarium spawalnicze połączone z pokazem spawania cobotem. Zapraszamy do krótkiej relacji z tego wydarzenia.
urzadzenia-spawalnicze-z-rabatem 2022-01-31

Wyprzedaż urządzeń do -40%!

Oferujemy możliwość sprzedaży urządzeń poekspozycyjnych w atrakcyjnych cenach! W ofercie: źródło spawalnicze Cloos, stół spawalniczy Siegmund, filtr mobilny Kemper, laser znakujący, stół spawlniczy z odciągiem.
Sprawdź jak powstają roboty spawalnicze 2022-01-28

Zmodernizowane centrum obróbki robotów CLOOS

Nasza siedziba w Haiger może poszczycić się nowym, zmodernizowanym centrum obróbki w którym projektowane, obrabiane i testowane są nasze roboty spalnicze.