Roboty w kabinach

Cele spawalnicze Qirox

Cele kompaktowe stanowią gotowe rozwiązania do zrobotyzowanego spawania małych detali. Stanowiska wyposażone robota, obrotnik z pełnym systemem bezpieczeństwa stanowią rozwiązania gotowe do pracy. Kompaktowa budowa pozwala na łatwy transport i redukuje czas instalacji. Indywidualne rozwiązania dostępne są dla każdego detalu spawalniczego. Uwzględniając wymagania dotyczące załadunku i rozładunku detali, ich montażu i pozycjonowania podczas spawania zapewniają pełną optymalizację procesu oraz pozwalają na sprawną integrację z linią produkcyjną. Prosty i szybkie uruchomienie oraz elastyczność w wykonywaniu różnych działań w zakresie spawalnictwa. Systemy mogą być rozbudowywane. Każda cela spawalnicza Qirox jest wykonana z myślą o łatwej i sprawnej obsłudze. Z kolei solidna konstrukcja zapewnia wysoką jakość. Cele spawalnicze dostępne w naszej ofercie to idealne rozwiązanie dla firm.


Wróć do: robotyzacja procesów spawalniczych
Zobacz także: pozycjonery do robotów spawalniczych, pozycjonowanie detalu, stanowiska kompatkowe, roboty spawalnicze Qirox, sensory do spoin, oprogramowanie procesów spawalniczych.

Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł