Praca

Praca - 61_1.jpg

Rozbudowujemy zespół Cloos Polska!

Spawalnictwo i automatyzacja to pasja, która towarzyszy rozwojowi naszej firmy od początku jej istnienia. Nasi pracownicy to doświadczeni praktycy i wykształceni inżynierowie, kótrzy tworzą rozwiązania usprawniające produkcję naszych Klientów.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij do nas swoją aplikację na adres: firma@cloos.pl

Obecnie szukamy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Inżynier robotyk

Rejon: Dolny Śląsk

Zadania:

  • tworzenie programów i symulacji spawania w programie RoboPlan
  • obsługa/programowanie robotów firmy CLOOS QIROX
  • wykonywanie prób spawalniczych na potrzeby Klientów
  • udział w projektach wdrożeniowych, tworzenie programów
  • wprowadzanie korekt, ustawianie parametrów maszyn
  • doradztwo i szkolenie Klientów w zakresie obsługi i programowania robota

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne na kierunku Automatyka i Robotyka, Mechatronika, Budowa Maszyn lub pokrewne
  • minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu i obsłudze robotów spawalniczych
  • znajomość zasad i technik programowania robotów spawalniczych
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym (pozwalająca na swobodne porozumiewanie się)
  • prawo jazdy kat. B, gotowość do częstych wyjazdów

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • karta Medicover Sport
  • pakiet socjalny
  • ubezpieczenie na życie
  • szkolenia branżowe
  • pozytywną atmosferę
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji (CV + list motywacyjny) na adres: t.jastrzebski@cloos.pl

Inżynier sprzedaży zrobotyzowanych systemów spawalniczych