Znakowanie

Świadczymy usługi znakowania urządzeniami laserowymi (YAG, laser światłowodowy) oraz metodami mechanicznymi jak grawerowanie, znakowanie mikropunktowe oraz wytłaczanie. Przemysłowe znakowanie blach jest konieczne z wielu pobudek. Najczęściej takie są wymagania producenta. Tworzenie oznakowań wykonujemy przy zastosowaniu najnowszych technologii laserowych. Precyzja wykonania jest dla nas niezwykle istotna. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie. Znakowanie blach metalowych jest możliwe dzięki naszym usługom. Zapoznaj się z cennikiem i skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. 
Wróć do: usługi
Zobacz nasze galerie przykładów znakowania: kliknij tutaj
Aktualny cennik wybranych usług znakowania: plik do pobrania >>

Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł