Stanowiska kompaktowe

Stanowiska kompaktowe do spawania Qirox

Systemy kompaktowe przeznaczone są do spawania detali średniej wielkości i do realizacji zadań o większym stopniu skomplikowania. Dostępne systemy mogą spawać detale o różnej wielkości. Dostępna nośność pozycjonerów w zakresie 2500 do 5000 N. Aby uzyskać optymalne położenie palnika spawalniczego w stosunku do detalu, wykorzystany jest specjalny pozycjoner w kształcie litery C, umożliwiający spawanie detali o długości do 3000 mm. Prosta obsługa, pewność działania, możliwość rozbudowy systemów i oszczędność czasu. To główne zalety zrobotyzowanych systemów spawalniczych. Stanowiska kompaktowe Qirox przeznaczone do skutecznego spawania znajdziesz w poniższej ofercie od Cloos Polska.


Wróć do: robotyzacja procesów spawalniczych
Zobacz także: pozycjonery do robotów spawalniczych, pozycjonowanie detalu, roboty spawalnicze Qirox, cele spawalnicze, sensory do spoin, oprogramowanie procesów spawalniczych.

Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł