Aktualności

Targi STOM 2024 w Kielcach – podsumowanie 2024-03-28

Targi STOM 2024 w Kielcach – podsumowanie

Tegoroczna edycja kieleckich targów STOM za nami! Firma CLOOS Polska tradycyjnie już wzięła udział w tej jednej z największych i najważniejszych imprez branżowych w Polsce. Zaprezentowaliśmy najnowsze rozwiązania z zakresu spawalnictwa, robotyzacji i automatyzacji.
CLOOS Polska na targach STOM w Kielcach 19-22.03.2024 2024-03-14

CLOOS Polska na targach STOM w Kielcach 19-22.03.2024

Targi STOM w Kielcach na stałe zagościły już w naszym wystawienniczym kalendarzu. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 19-22 marca. Już od najbliższego wtorku czekamy na Państwa w hali B, na stoisku numer 17.
CLOOS Polska z licencją na urządzenie do hybrydowego zgrzewania materiałów kompozytowych MPMS/MPC 2024-03-07

CLOOS Polska z licencją na urządzenie do hybrydowego zgrzewania materiałów kompozytowych MPMS/MPC

Naukowcy z Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej opracowali nowatorską technologię łączenia blach kompozytowych MPMS (Metal-Polymer-Metal sandwich) / MPC (Metal-Polymer Composites). Licencji na tę technologię – urządzenie oraz sposób – udzielono CLOOS Polska Sp. z o.o. Oprócz umowy licencyjnej podpisaliśmy również umowę współpracy z Wydziałem Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej.
CLOOS Polska Dystrybutorem Premium marki Kemper na 2024 rok 2024-02-13

CLOOS Polska Dystrybutorem Premium marki Kemper na 2024 rok

Kolejny rok z rzędu utrzymujemy nasz status Dystrybutora Premium marki Kemper. W ofercie CLOOS Polska znajdziesz m.in. urządzenia filtrowentylacyjne (mobilne i naścienne), centrale filtrowentylacyjne, ramiona odciągowe, stoły odciągowe i szlifierskie. Sprawdź ofertę sprawdzonego producenta!
CLOOS Polska z drugim Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu 2024-02-05

CLOOS Polska z drugim Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu

Nasza firma po raz kolejny została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem przez Business Centre Club. 27 stycznia 2024 roku podczas finału 31. edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu otrzymaliśmy drugi Diament do naszej Złotej Statuetki. Nagrodę odebrała Prezes CLOOS Polska Karolina Jastrzębska.
Wielu sukcesów i radości w Nowym Roku! 2023-12-22

Wielu sukcesów i radości w Nowym Roku!

Wszystkim Klientom, Współpracownikom, Partnerom i Przyjaciołom cały Zespół Cloos Polska życzy zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Wielu sukcesów, pomyślności i radości w 2024 roku!
Cobot Cloos QINEO ArcBoT z innowacyjną technologią śledzenia spoiny 2023-12-22

Cobot Cloos QINEO ArcBoT z innowacyjną technologią śledzenia spoiny

Firma Cloos wprowadza nową technologię śledzenia spoiny z wykorzystaniem sensora prądowego dedykowaną dla cobota QINEO ArcBoT. W trakcie procesu spawania czujnik łuku na bieżąco wykonuje pomiary i równocześnie koryguje ruch palnika. Nowa funkcja znacząco ułatwia proces programowania dla operatorów sprzętu, gwarantuje też wyższą precyzję i lepszą jakość spoiny. Technologię opracowali specjaliści Cloos we współpracy z partnerem Niederrhein Automation.
Stanowisko zrobotyzowane dla Politechniki Częstochowskiej 2023-12-13

Stanowisko zrobotyzowane dla Politechniki Częstochowskiej

W ramach długoletniej współpracy z Politechniką Częstochowską firma Cloos Polska przekazała uczelni stanowisko zrobotyzowane. Przekazany system składa się z robota spawalniczego QIROX, obrotników pozycjonujących detal oraz źródła spawalniczego QINEO NexT. Mamy nadzieję, że udostępnione stanowisko przyczyni się do promowania wiedzy spawalniczej.
Magnesy IXTUR – innowacyjne rozwiązania do automatyzacji w ofercie Cloos-Polska 2023-08-22

Magnesy IXTUR – innowacyjne rozwiązania do automatyzacji w ofercie Cloos-Polska

Cieszymy się z tego, że możemy ogłosić iż Cloos-Polska rozszerza swoją ofertę o nowe, zaawansowane technologicznie chwytaki magnetyczne renomowanego fińskiego producenta IXTUR. Poznaj wszystkie modele i ich zastosowanie.