Aktualności

Magnesy IXTUR - innowacyjne rozwiązania do automatyzacji w ofercie Cloos-Polska! 2023-08-22

Magnesy IXTUR - innowacyjne rozwiązania do automatyzacji w ofercie Cloos-Polska!

Cieszymy się z tego, że możemy ogłosić iż Cloos-Polska rozszerza swoją ofertę o nowe, zaawansowane technologicznie chwytaki magnetyczne renomowanego fińskiego producenta IXTUR. Poznaj wszystkie modele i ich zastosowanie.
Targi Schweissen&Schneiden 2023-06-28

Bilety na targi Schweissen & Schneiden 2023 w Essen

Schweissen & Schneiden to jedne z największych i najbardziej prestiżowych targów w branży spawalniczej i cięcia metali na świecie. Istnieje wiele powodów, dla których warto wziąć udział w tych targach a my mamy dla Państwa bilety na to wydarzenie. 
Klikając w link, dowiecie się Państwo jak je zdobyć.
Cloos Polska - spawalnictwo, robotyzacja, automatyzacja 2023-06-07

Niezawodność i precyzja: Cloos-Polska prezentuje najnowsze technologie spawalnicze na ITM Industry Europe

Targi ITM Industry Europe w Poznaniu były jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce. Trwały one cztery dni, od 29 maja do 2 czerwca. Na stoisku Cloos-Polska mieliśmy okazję zaprezentować nasze najnowsze rozwiązania z zakresu spawalnictwa oraz urządzeń i akcesoriów z nim związanych.
Targi Kielce 28.03-31.03 2023-03-24

Targi Kielce 28.03-31.03

Już od najbliższego wtorku 28.03. czekamy na Państwa na targach STOM, które odbędą się w "Targi Kielce - Centrum Kongresowe" i potrwają do piątku 31.03. Sprawdź jak odebrać bezpłatny bilet!

Seminarium spawalnicze w Topaczu 2023-03-16

Seminarium spawalnicze

Zaproszenie na seminarium spawalnicze:
"Cobot w automatyzacji procesów spawania".
Zamek Topacz: 25.04.2023
Sprawdź szczegóły i potwierdź swoją obecność.

cobot spawalniczy cloos 2023-03-14

ArcBoT - cobot spawalniczy w promocyjnym zestawie!

Poznaj naszego robota współpracującego, obsługującego aplikacje spawalnicze. ArcBoT w zestawie ze stołem spawalniczym SIEGMUND oraz źródłem prądu CLOOS. Nie odkładaj robotyzacji na później!
jak wybrać źródło do spawania orbitalnego 2023-02-23

Odkryj źródła spawania orbitalnego!

Wykonujesz prace instalacyjne na budowach lub zakładach produkcyjnych? Spawasz stałym stanowisku pracy? Prace spawalnicze mogą się znacznie różnić pod względem zakresu i obszarów zastosowania. Dzięki różnorodności źródeł prądu do spawania orbitalnego Orbitalum możesz elastycznie reagować w każdych warunkach. Sprawdź, które źródło będzie najlepsze dla Ciebie!
Pomyślności i wielu sukcesów w Nowym Roku! 2022-12-30

Pomyślności i wielu sukcesów w Nowym Roku!

Wszystkim Klientom, Współpracownikom i Przyjaciołom życzymy pełnych radości, zdrowia i spokoju Świąt Bożego Narodzenia. Niech Nowy Rok przyniesie tę odrobinę szczęścia, która sprawi, że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem.
otwarcie nowej hali produkcyjnej w Cloos Polska 2022-11-21

Jubileusz 30-lecia Cloos-Polska wraz z otwarciem nowej hali produkcyjnej

Za nami wyjątkowy dzień. 03 listopada, wspólnie z naszymi Klientami, Partnerami biznesowymi oraz Włodarzami miasta Świdnica świętowaliśmy 30-lecie naszej firmy!

Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł