Bezpłatny webinar Destaco dla branży automotive 10.11.2021!

Bezpłatny webinar Destaco dla branży automotive 10.11.2021! - 94_1.jpg

Europe Automotive Event!

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnym webinarze, dedykowanym dla branży automotive, który poprowadzą eksperci marki Destaco.
Przykłady technologii mocowania, innowacje rynkowe w zakresie automatyzacji produkcji, nadchodzące premiery produktowe - to tylko część zagadnień, które zostaną omówione już 10 listopada o godzinie 11.00 (CET).

Serdecznie polecamy!

Zapisz się


Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł