Bilety na targi Schweissen & Schneiden 2023 w Essen

Targi Schweissen&Schneiden

Specjalnie dla naszych Klientów posiadamy pulę biletów na jedne z największych i najbardziej prestiżowych targów w branży spawalniczej i cięcia metali na świecie: Schweissen & Schneiden w Essen, które odbędą się w dniach 11-15.09.2023.

Aby otrzymać bilet wstępu na to wydarzenie prosimy o wypełnienie niniejszego Formularz 


  • Dlaczego warto wziąć udział w targach Schweissen & Schneiden?

  • Targi Schweissen & Schneiden gromadzą w jednym miejscu najważniejsze firmy - ponad 1000 producentów, dostawców i ekspertów z branży spawalniczej i cięcia metali. Będziecie mieli Państwo okazję zobaczyć najnowsze trendy i innowacje w tej dziedzinie. W szczególności zapraszamy na stoisko Carl Cloos Schweisstechnik, na którym poznacie Państwo nowe technologie, produkty i rozwiązania marki CLOOS które mogą zrewolucjonizować procesy spawania i cięcia. 
    Targi spawalnicze w Essen to także prezentacje i demonstracje robotów i urządzeń spawalniczych. To świetna okazja, aby zobaczyć produkty w akcji, porozmawiać z ekspertami i uzyskać praktyczne wskazówki dotyczące ich zastosowania. 


Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł