Jak powstają roboty spawalnicze, jak zbudowane są spawarki? Zapraszamy na zwiedzanie fabryki Cloos

Jak powstają roboty spawalnicze, jak zbudowane są spawarki? Zapraszamy na zwiedzanie fabryki Cloos - 75_1.jpg

Procesy spawalnicze wykonywane przez roboty zdobywają zainteresowanie nie tylko miłośników techniki i nowych technoloogi. W filmie do którego zapraszamy Państwa poznacie te procesy od kuchni! Dowiecie się Państwo jak zbudowane są roboty i spawarki manualne, do jakich prac są wykorzystane i w jaki sposób usprawniają produkcję w wielu branżach.
Czy rynek spawalniczy widziany oczami marki Cloos może nadal zaskakiwać? Przekonacie się Państwo w materiale video, w którym dyrektorzy niemieckiej fabryki - Chistian Landau i Stephan Pittner zabiorą Państwa na zwiedzanie produkcji w siedzibie firmy w Haiger.

Zapraszamy do obejrzenia filmu: https://www.cloos.pl/zwiedzanie-fabryki-cloos-w-haiger,film49


Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł