Kontakt

CLOOS-Polska Sp. z o. o.

ul. Stawki 5
58-100 Świdnica
NIP 884-000-73-91

+48 74 851 86 60
firma@cloos.pl
www.cloos.pl
Zapraszamy w godzinach:
pon-czw 7:00 - 15:15
pt 7:00 - 14:00

Biuro i Dział Sprzedaży:

ul. Stawki 5
58-100 Świdnica

Zakład produkcyjny:

ul. Stalowa 17
58-100 Świdnica

Administracja

Dział Imię i nazwisko nr telefonu adres email
Sekretariat +48 74 851 86 60 firma@cloos.pl
Dyrektor Andrzej Siennicki a.siennicki@cloos.pl
Księgowość +48 74 851 86 68
+48 74 851 86 69
firma@cloos.pl

Centrum Doświadczalno-Szkoleniowe Robotyzacji

Dział Imię i nazwisko nr telefonu adres email
Centrum Doświadczalno-Szkoleniowe Robotyzacji Marcin Siennicki +48 74 851 86 96 m.siennicki@cloos.pl

Serwis

Dział Imię i nazwisko nr telefonu adres email
Serwis maszyn i urządzeń +48 74 851 86 60
+48 74 851 86 80
serwis@cloos.pl

SPRZEDAŻ - Źródła spawalnicze, Roboty, Spawanie orbitalne, Wentylacja, Części zamienne

Dział Imię i nazwisko nr telefonu adres email
Sprzedaż i marketing Tomasz Jastrzębski +48 74 851 86 67 t.jastrzebski@cloos.pl
Spawalnictwo Tomasz Stein +48 601 689 650 t.stein@cloos.pl
Spawalnictwo Czesław Leśniowski +48 74 851 86 73 cz.lesniowski@cloos.pl
Robotyzacja / Spawalnictwo Andrzej Nieroba +48 605 052 720 a.nieroba@cloos.pl
Filtrowentylacja / Spawalnictwo / OPTREL Krzysztof Kustra +48 885 045 404 k.kustra@cloos.pl
Części zamienne i akcesoria CLOOS Krzysztof Kustra
Tomasz Stein
+48 74 851 86 60 dystrybucja@cloos.pl

DYSTRYBUCJA - Zaciski, Sprężyny, Znakowanie, Stoły spawalnicze

Dział Imię i nazwisko nr telefonu adres email
DESTACO, Siegmund Rafał Mirtyński +48 74 851 86 76 r.mirtynski@cloos.pl
Lesjofors Dominik Marchewka +48 74 851 86 78 d.marchewka@cloos.pl
Automator, Markal, Gerardi Krzysztof Majerski +48 885 232 103 k.majerski@cloos.pl
Sprzedaż Monika Jagielnik +48 74 851 86 80 m.jagielnik@cloos.pl

LOGISTYKA

Dział Imię i nazwisko nr telefonu adres email
Faktury / Magazyn Damian Domagała +48 74 851 86 77 d.domagala@cloos.pl
Logistyka Paweł Maciejewski +48 74 851 86 79 p.maciejewski@cloos.pl
Logistyka Arkadiusz Wolański +48 74 851 86 79 a.wolanski@cloos.pl

PRODUKCJA (Zakład przy ul. Stalowej 17)

Dział Imię i nazwisko nr telefonu adres email
Szef produkcji Roland Zapolski +48 74 851 86 96 r.zapolski@cloos.pl
Usługi produkcyjne Piotr Siennicki +48 74 851 86 95 p.siennicki@cloos.pl

Administracja

Sekretariat
+48 74 851 86 60
firma@cloos.pl
Dyrektor
Andrzej Siennicki
a.siennicki@cloos.pl
Księgowość
+48 74 851 86 68
+48 74 851 86 69
firma@cloos.pl

Centrum Doświadczalno-Szkoleniowe Robotyzacji

Centrum Doświadczalno-Szkoleniowe Robotyzacji
Marcin Siennicki
+48 74 851 86 96
m.siennicki@cloos.pl

Serwis

Serwis maszyn i urządzeń
+48 74 851 86 60
serwis@cloos.pl

SPRZEDAŻ - Źródła spawalnicze, Roboty, Spawanie orbitalne, Wentylacja, Części zamienne

Sprzedaż i marketing
Tomasz Jastrzębski
+48 74 851 86 67
t.jastrzebski@cloos.pl
Spawalnictwo
Tomasz Stein
+48 601 689 650
t.stein@cloos.pl
Spawalnictwo
Czesław Leśniowski
+48 74 851 86 73
cz.lesniowski@cloos.pl
Robotyzacja / Spawalnictwo
Andrzej Nieroba
+48 605 052 720
a.nieroba@cloos.pl
Filtrowentylacja / Spawalnictwo / OPTREL
Krzysztof Kustra
+48 885 045 404

k.kustra@cloos.pl
Części zamienne i akcesoria CLOOS
Krzysztof Kustra
Tomasz Stein
+48 74 851 86 60
dystrybucja@cloos.pl

DYSTRYBUCJA - Zaciski, Sprężyny, Znakowanie, Stoły spawalnicze

DESTACO, Siegmund
Rafał Mirtyński
+48 74 851 86 76
r.mirtynski@cloos.pl
Lesjofors
Dominik Marchewka
+48 74 851 86 78
d.marchewka@cloos.pl
Automator, Markal, Gerardi
Krzysztof Majerski

+48 885 232 103
k.majerski@cloos.pl
Sprzedaż
Monika Jagielnik

+48 74 851 86 80
m.jagielnik@cloos.pl

LOGISTYKA

Faktury / Magazyn
Damian Domagała
+48 74 851 86 77
d.domagala@cloos.pl
Logistyka
Paweł Maciejewski
+48 74 851 86 79
p.maciejewski@cloos.pl
Logistyka
Arkadiusz Wolański
+48 74 851 86 79

a.wolanski@cloos.pl

PRODUKCJA (Zakład przy ul. Stalowej 17)

Szef produkcji
Roland Zapolski
+48 74 851 86 96
r.zapolski@cloos.pl
Usługi produkcyjne
Piotr Siennicki
+48 74 851 86 95

p.siennicki@cloos.pl