Magnesy IXTUR - innowacyjne rozwiązania do automatyzacji w ofercie Cloos-Polska!

Magnesy IXTUR - innowacyjne rozwiązania do automatyzacji w ofercie Cloos-Polska! - 134_1.jpg

Mamy przyjemność ogłosić, że Cloos-Polska rozszerzyła swoją ofertę dystrybucyjną o innowacyjne chwytaki magnetyczne od cenionego fińskiego producenta IXTUR. Jeśli jesteś zainteresowany automatyzacją produkcji oraz zwiększeniem efektywności w obszarach związanych z chwytaniem, podnoszeniem i mocowaniem, produkty te skierowane są właśnie dla Ciebie!

Poznaj magnesy IXTUR


Chwytaki magnetyczne IXTUR – co je wyróżnia?

  • Oparte na technologii magnesów trwałych dwustabilnych: technologia ta opiera się na bi-stabilnych magnesach trwałych, które pozostają w jednym z dwóch stanów ("trzymaj" lub "zwolnij") bez potrzeby zużycia energii.
  • Pneumatyczne przełączanie: chwytaki są sterowane pneumatycznie, co zapewnia łatwą kontrolę, wszechstronność i sprawną integrację z istniejącymi aplikacjami.
  • Magnes transportowy sterowany elektrycznie: w ofercie dostępny jest również magnes transportowy sterowany elektrycznie, który dzięki wydajnemu akumulatorowi pozwala na tysiące przełączeń na jednym ładowaniu.


Dlaczego warto zainteresować się chwytakami magnetycznymi IXTUR?

  • Fińska doskonałość: wszystkie produkty IXTUR są zaprojektowane i wyprodukowane w Finlandii, co gwarantuje ich niezawodność i trwałość.
  • Rozległy zakres nośności: oferta obejmuje gamę chwytaków o nośności od 6 kg do 180 kg, kontrolowanych pneumatycznie.
  • Wykorzystanie magnesów neodymowych: działanie chwytaków opiera się na magnesach neodymowych, co zapewnia silną i niezawodną przyczepność.

Jeżeli szukasz innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą Ci zautomatyzować procesy i zwiększyć wydajność, chwytaki magnetyczne IXTUR są właśnie dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą, która obejmuje magnesy fińskiego producenta.


    
Magnesy IXTUR


Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł