Odkryj źródła spawania orbitalnego!

jak wybrać źródło do spawania orbitalnego

Mobile Welder - lekki i prosty

Jesteś początkujący w spawaniu orbitalnym, musisz spawać tylko kilka spoin orbitalnych dziennie? W takim razie nowy Mobile Welder jest właśnie dla Ciebie. Jako model podstawowy wśród źródeł zasilania do spawania orbitalnego, Mobile Welder posiada przejrzystą i ukierunkowaną nawigację w menu – operator jest w stanie stworzyć program spawania w zaledwie kilku krokach, a następnie rozpocząć proces spawania. Źródło prądu jest wyposażone we wszystkie ważne funkcje potrzebne do spawania orbitalnego.  Zastosowanie trybu spawania ręcznego możliwe jest również w połączeniu z palnikiem ręcznym TIG, poszerzając tym samym możliwości zastosowania "Mobilnego Spawacza". Jeśli Twoje wymagania i obszary zastosowania spawalniczego ulegną zmianie, masz możliwość rozszerzenia zakresu funkcji Mobile Welder w dowolnym momencie.
Niniejsza spawarka jest oferowana w pakiecie Ready to Weld, który oprócz źródła zasilania zawiera otwartą głowicę spawalniczą MH oraz wszystkie niezbędne kable i węże.

Mobile Welder OC Plus — wydajne źródło z chłodzeniem

Czy jesteś już zaznajomiony ze światem spawania orbitalnego i szukasz niezawodnego źródła prądu do spawania orbitalnego, które nadaje się zarówno do użytku stacjonarnego, jak i mobilnego? W takim razie Mobile Welder OC Plus to właściwy wybór. Mobile Welder OC Plus składa się z Mobile Welder i jednostki chłodzącej ORBICOOL MW. Źródło prądu jest wyposażone w najnowocześniejszą technologię informacyjną i komunikacyjną oraz posiada zaawansowane funkcje oprogramowania. Mobile Welder OC Plus jest kompatybilny z prawie wszystkimi głowicami spawalniczymi Orbitalum. Jest to wszechstronne urządzenie, które może być używane jako przenośne źródło zasilania zarówno do zastosowań stacjonarnych, jak i mobilnych.

Smart Welder — intuicyjny i wszechstronny

Pracujesz na stałym stanowisku w warunkach produkcyjnych lub warsztatowych? Przywiązujesz dużą wagę do krótkich czasów produkcji i potrzebujesz obszernej dokumentacji spoin? W takim razie wybierz nasze sprawdzone źródło prądu do spawania orbitalnego, Smart Welder. Smart Welder to stacjonarne źródło prądu obsługiwane za pomocą dużego, przejrzystego wyświetlacza dotykowego lub wielofunkcyjnego pokrętła. Źródło prądu jest wyposażone w najnowocześniejszą technologię informacyjną i komunikacyjną oraz posiada wszechstronne funkcje oprogramowania, takie jak rejestracja danych spawania i cyfrowe zarządzanie gazem spawalniczym (MFC). Smart Welder to inteligentne źródło prądu, które zapewnia najlepsze wyniki spawania, wysoką opłacalność i zrównoważone zarządzanie jakością.
 


TUTAJ poznasz ofertę źródeł do spawania orbitalnego Orbitalum.


Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł