Świdnicki Gryf w kategorii "Firma Roku 2022" dla CLOOS-Polska

Cloos-Polska najlepszą firmą w Świdnicy Nagroda gospodarcza „Świdnicki Gryf” to rozpoznawalne i prestiżowe wyróżnieniem dla firm z powiatu świdnickiego oraz osób fizycznych działających w biznesie w tym regionie. W 2022 roku statuetki Gryfa zosatły wręczone już po raz osiemnasty, a uroczystość odbyła się jak co roku w świdnickim teatrze.

Kapituła plebiscytu pod przewodnictwem Pani Prezydent Beaty Moskal-Słaniewskiej, zdecydowała, iż w tym roku nagrody zostaną przyznane w pięciu kategoriach:

  • Sudecki produkt regionalny
  • Firma roku
  • Dobre smaki
  • Zdrowie i uroda


Cloos-Polska otrzymała nominację w kategorii "Firma roku" i po raz trzeci w historii plebiscytu sięgnęła po statuetkę! Nagrodę odebrała Prezez Zarządu spółki, Pani Karolina Jastrzębska.

Jak zapamiętano firmę w rywalizacji konkursowej:

"Firma Cloos - Polska sp. z o.o. ul. Stawki 5, Świdnica – Firma ta obchodzi w tym roku jubileusz 30-lecia działalności i jest jedną z wiodących firm w Polsce, zajmującą się projektowaniem i budową zrobotyzowanych systemów spawalniczych. W 2021 r. podjęte zostały ważne decyzje inwestycyjne dla firmy: rozbudowa hali produkcyjnej, zakup maszyn produkcyjnych, instalacje fotowoltaiczne. Cloos - Polska angażuje się w pomoc dla społeczności lokalnej, między innymi wspiera finansowo kluby i wydarzenia sportowe, szpitale w walce z COVID-19, finansowo wsparła również odrestaurowanie zabytkowego fortepianu Świdnickiego Ośrodka Kultury".

Przypomnijmy, że firma Cloos-Polska Sp. z o.o. zdobyła Świdnickiego Gryfa w latach 2008 i 2013 w kategorii "Innowacyjność". 


Cieszymy się, że nieprzerwanie wkładamy swoją cegiełkę w rozwój przedsiębiorczości powiatu świdnickiego.

laureaci świdnickiego gryfa  firma roku Cloos Polska