Targi ITM w Poznaniu już za nami

Targi ITM w Poznaniu już za nami - 112_1.jpg

Targi ITM Industry Europe już za nami. Cieszymy się, że mogliśmy Państwu zaprezentować nowoczesne rozwiązania z zakresu spawania zrobotyzowanego i zautomatyzowanego Qineo oraz Qirox marki Cloos.

Dopełnieniem eksponatów z naszej oferty był pełen osprzęt stanowisk spawalniczych, wśród których mogliście Państwo znaleźć m.in. odciągi spawalnicze Kemper, udządzenia do spawania orbitalnego Orbitalum, stoły spawalnicze Siegmund, a także przyłbice szwajcarskiej marki Optrel oraz profesjonale chwytaki i zaciski Destaco.
Jednym z ciekawszych prezentowanych urządzeń był także system spawania Cobot, złożony z precyzyjnego Cobota Doosan M1013 oraz zaawansowanego źródła spawalniczego Cloos Qineo Next.

Z okazji dnia dziecka gościliśmy na naszym stoisku najmłodszych odwiedzających. Relacje z dziećmi, które chętnie opowiadały o robotach, cobotach i odciągach spawalniczych znajdziecie Państwo na naszym profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/CloosPolska 

Wideorelację przygotowaną przez Zrobotyzowany.pl na której Dyrektor Handlowy Pan Tomasz Jastrzębski prezentuje ekspozycję Cloos-Polska możecie Państwo obejrzeć klikając w obrazek, minuta 3:23.