Targi Kielce 28.03-31.03

Targi Kielce 28.03-31.03  - 129_1.png Już od najbliższego wtorku 28.03. czekamy na Państwa na targach STOM, które odbędą się w Targi Kielce - Centrum Kongresowe i potrwają do piątku 31.03.
Znajdziecie nas w hali B, na stoisku nr 16.
Wśród eksponatów targowych zaprezentujemy m.in. cobota i robota spawalniczego oraz źródła #CLOOS, stoły #Siegmund, odciągi #Kemper. Przez wszystkie cztery dni prowadzić będziemy także pokazy spawalnicze!

Zarejestruj się i odbierz darmowy bilet: https://www.targikielce.pl/przemyslowa-wiosna

Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł