Wakacje 2019

Wakacje 2019 - 28_1.jpg Szanowni Państwo,

przez całe Wakacje pracujemy w regularnych godzinach. Zapraszamy serdecznie.

Ponieważ jednak nasi dostawcy mają przerwy letnie lub zmniejszają obsługę, spodziewamy się niekiedy opóźnień w dostawach - prosimy wziąć to pod uwagę.

Nasi pracownicy także korzystają z urlopów, aby potem wrócić do zadań ze zdwojoną energią. W przypadku utrudnionego kontaktu z naszym handlowcem, prosimy o kontakt na numer telefonu w biurze +48 74/851 86 60 lub e-mailem: firma@cloos.pl.

Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł