Najnowszy katalog sprężyn LESJOFORS już na www

Najnowszy katalog sprężyn LESJOFORS już na www - 26_1.jpg Gama produktów standardowych Lesjöfors to ponad 10.000 artykułów. Świetnie zarządzany magazyn jest gwarancją sprawnie realizowanych dostaw. Gama produktów jest bogata, unikalna i wyczerpująca potrzeby większości rozwiązań przemysłowych. Oprócz tradycyjnych sprężyn naciskowych i naciągowych zawiera także sprężyny skrętne, gazowe, talerzowe, klipsy i wiele innych. Trudno znaleźć w Europie producenta oferującego tak zróżnicowany i kompleksowy asortyment standardowy. Sprężyny standardowe to produkty o bardzo wszechstronnych zastosowaniach. Są to elementy produkowane stale i dostępne na bieżąco. Polecamy je także do wykorzystania w przygotowywaniu prototypowych produktów i urządzeń. Rysunki wszystkich sprężyn można bezpłatnie pobrać w plikach 3D CAD.

Jeśli nie odnaleźliście Państwo pośród produktow standardowych, takiego, który odpowiada doładnie Państwa oczekiwaniom, prosimy o kontakt, a przygotujemy propozycję indywidualnego rozwiązania w oparciu o wskazane przez Państwa wytyczne (rysunki, opisy, zastosowania).


Pobierz KATALOG

Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł