Wiele Cobotów - jeden moduł wymiany narzędzi TC1 od Destaco!

Wiele Cobotów - jeden moduł wymiany narzędzi TC1 od Destaco! - 84_1.jpg

Niezawodny moduł szybkiej wymiany narzędzi od Destaco.


Toolchanger TC1 ze względu na swą uniwersalność, funkcjonalność i łatwość obsługi cieszy się rosnącym zainteresowaniem. W poniższym filmie instruktażowo-informacyjnym przedstawiamy jego budowę oraz zakres możliowości. 

Podkreślamy, że w oparciu o normę ISO-9409 niezależnie od tego, jakie Coboty wykorzystujecie Państwo w Waszej produkcji, dla większości modeli nie będą wymagane żadne adaptery!

Toolchanger TC1 - film 

Opis produktu TC1 


Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł