Zaciski ręczne poziome

Ręczne zaciski poziome Destaco

Jakie narzędzie będzie najlepsze do lekkiej obróbki? Zacisk poziomy w formie ręcznej należy dobierać głównie ze względu na siłę docisku. To proste urządzenie może okazać się pomocne w sytuacji sprawdzania różnego rodzaju sprzętów, montażu, testów, lekkiej obróbki oraz różnego rodzaju domknięć. Ręczne zaciski poziome od Destaco to idealna okazja. Skorzystaj z naszej oferty i wybieraj spośród szerokich pozycji znajdujących się w naszym asortymencie. 


Wróć do: Destaco
Zobacz także: zaciski pionowe, zaciski z przesuwnym trzpieniem, zaciski przesuwne, zaciski szczękowe, akcesoria do zacisków 

Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł