Głowice ASM

Głowice ASM

Jedną z najszybszych i najcichszych metod grawerowania metali i tworzyw sztucznych jest niewątpliwie ta, którą można wykonać za pomocą maszyny do znakowania typu ASM produkcji Automator. Jest to innowacyjny system znakowania, polegający na „zadrapaniu” generowanym przez końcówkę igły znakującej na powierzchni produktu. Technologia ta jest doskonałej jakości do głębokiego znakowania i ciągłej linii na materiałach takich jak plastik, stal, aluminium i inne trudniejsze oraz odporniejsze materiały. Automator International, firma specjalizująca się w branży, dostarcza takie właśnie maszyny do grawerowania, które pod względem wysokiej jakości trudno znaleźć na rynku. Jeśli zatem potrzebujesz wyjątkowo precyzyjnego, cichego i bezpiecznego znakowania, po prostu rozważ wybór urządzenia z grupy urządzeń znakujących, czyli głowic ASM.
Wróć do: znakowarka mikropunktowa 
Zobacz także: głowice ADP, sterowniki do systemów znakowania laserowego, galeria urządzeń ASM.

Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł