Zaciski ręczne pionowe

Ręczne zaciski pionowe Destaco

Montaż, obróbka, sprawdzanie urządzeń i prace stolarskie to adekwatne dziedziny, dla których zaciski pionowe wydają się być nieocenione. Zapotrzebowanie na zaciski pionowe akurat dla tych działań jest niezwykle istotne. Hartowane tulejki w osi obrotu, optymalny kształt ramienia oraz wysoka wytrzymałość. Zaciski pionowe do zastosowania ręcznego możesz nabyć w wielu seriach dedykowanych do specjalnych zadań. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i znajdź odpowiednie narzędzia do pracy w przystępnej cenie od sprawdzonego producenta Destaco. 

Wróć do: Destaco
Zobacz także: zaciski poziome, zaciski z przesuwnym trzpieniem, zaciski przesuwne, zaciski szczękowe, akcesoria do zacisków 

Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł