Chwytaki równoległe elektryczne

Sprawdzone urządzenie od Destaco - chwytak elektryczny

Chwytaki elektryczne Robohand firmy Destaco o zerowej konserwacji zapewniają szybszą instalację, niższe koszty konserwacji i większą niezawodność w porównaniu z tradycyjnymi chwytakami pneumatycznymi. Operacja otwierania i zamykania chwytaka elektrycznego jest sterowana za pomocą wyjścia dyskretnego ze standardowego sterownika przemysłowego, takiego jak PLC. Najbardziej wytrzymałe i wygodne chwytaki elektryczne w branży znajdziesz w naszej ofercie. Skorzystaj z możliwości zwiększenia efektywności pracy i postaw na sprawdzone rozwiązania. Równoległy chwytak elektryczny dostępny w dwóch seriach - DPE i RPE.


Wróć do: destaco, chwytaki


Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł