Głowice znakujące

Głowice do znakowania metali

Znakowanie przemysłowe może odbywać się również przy udziale mniejszych urządzeń. Lasery do znakowania metali są niezwykle łatwe w instalacji jak i samej obsłudze. Niezawodne działanie oraz wygoda użytkowania. Głowice do znakowania znajdą swoje zastosowanie nie tylko w metalach, ale także w tworzywach sztucznych, różnego rodzaju stopów oraz wielu innych materiałach. Urządzenia charakteryzują się przede wszystkim niewielkimi gabarytami dzięki czemu są wyjątkowo mobilne. Głowica do znakowania metali dostępna w ofercie sklepu internetowego Cloos. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i dobierz odpowiednie głowice znakujące do pracy.
Wróc do: lasery znakujące
Zobacz także: stanowiska do laserów.
Laser nanoVISII - 76_0.png

Laser nanoVISII

- laser typu YAG - Automator aWave -
Laser VIS - 77_1.png

Laser VIS

- - - - - - - - laser typu YAG - - - - - - -
Lasery znakujące

Laser FYBRA II

- - - - - - laser światłowodowy - - - - -
Laser FYBRA - MOPA - 487_1.png

Laser FYBRA - MOPA

- - - - - - laser światłowodowy - - - - -

Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł