Stoły obrotowe – pneumatyczne stoły z napędem

Destaco's Robohand Pneumatic Rotary Actuators (Rotaries) are available in a wide range of models: Shaft or flange output, high or low precision, light-duty to heavy-duty. Some models feature the DirectConnect hole pattern for easy integration with other Robohand products - no adapter plates! DRF Flange Rotaries with DirectConnect offer easy integration with other Robohand products and for applications requiring a precision end stop and zero backlash. DRG Shaft Output Rotaries with DirectConnect for applications where low precision, end-stop positioning and backlash are acceptable. RR light, medium and heavy-duty Rotaries have a flange output and a low profile for tight space applications.

Stoły obrotowe — pneumatyczne

 

Oferujemy stoły obrotowe pneumatyczne marki Robohand od Destaco. Nasz asortyment to szeroki wybór modeli o zróżnicowanej charakterystyce. Znajdziesz u nas stoły obrotowe do spawania cechujące się największą możliwą precyzją, modele o dużej wytrzymałości, jak i kompaktowe stoły spawalnicze. Tym, co cechuje produkty firmy Robohand jest pełna kompatybilność z innymi sprzętami tej marki. Wykonywanie połączeń jest możliwe bez stosowania jakichkolwiek adapterów.

 

Zastosowanie stołów obrotowych

 

Zdajemy sobie sprawę, jak zróżnicowane są potrzeby naszych klientów. Nie zawsze standardowe stoły spawalnicze są wystarczające. Dlatego nasza oferta to również stoły obrotowe o wszechstronnym zastosowaniu. Kiedy stół obrotowy to niezastąpione rozwiązanie?

 

Przede wszystkim stół obrotowy do spawania sprawdza się wszędzie tam, gdzie konieczna jest obróbka elementu z wielu stron. Dzięki nim dostęp do poszczególnych części jest bardzo prosty. Nasze stoły obrotowe posiadają napęd elektryczny, dzięki czemu obrót blatu nie wymaga wysiłku operatora. To szczególnie przydatne w przypadku ciężkich konstrukcji poddawanych spawaniu. Ręczny obrót elementu byłby też zdecydowanie bardziej czasochłonny. Jeśli zależy Ci na przyspieszeniu spawania, wybierz stoły, jakie oferujemy w Cloos.

 

Obecnie stoły obrotowe stosuje się w wielu różnych sektorach rynku. Często znajdują zastosowanie m.in. w budownictwie, gdzie poddaje się obróbce ciężkie elementy. Stół obrotowy z napędem najlepiej sprawdza się w przypadku elementów ciężkich, ale stosunkowo małych. Dlatego też częstym obszarem jego zastosowania jest motoryzacja. Oczywiście stół z obrotowym środkiem to również niezbędne wyposażenie wielu zakładów produkcyjnych, działających w innych branżach.

 

Stoły obrotowe — zalety

 

Cloos to jeden z liderów w zakresie produkcji robotów spawalniczych. Jednak wydobycie pełnego potencjału ze spawarki wymaga zastosowania odpowiedniego stołu. Oferowane przez nas stoły obrotowe Robohand to konstrukcje od jednego z potentatów rynku. Firma Destaco — właściciel marki Robohand — to przedsiębiorstwo z ponad 100-letnim doświadczeniem, cenione na całym świecie.

 

Jaki stół obrotowy wybrać do swojej firmy?

 

Zastanawiasz się, jaki stół obrotowy wybrać? Powinieneś wziąć pod uwagę przede wszystkim specyfikę elementów poddawanych obróbce w Twoim przedsiębiorstwie. Pomoże Ci to określić wymagane parametry stołu obrotowego, takie jak:

 

  • wielkość,
  • wytrzymałość obciążeniowa,
  • prędkość obrotu.

 

Wszystkie oferowane przez nas obrotowe stoły pneumatyczne to modele zapewniające płynność pracy, brak wstrząsów i niezawodność. Jeśli wciąż masz wątpliwości, który stół z obrotowym środkiem wybrać, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy i wskażemy stoły obrotowe, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

 

Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam określić, jakie parametry stołów obrotowych sprawdzą się w danym zastosowaniu. Podpowiemy Ci, kiedy najlepszy będzie stół obrotowy elektryczny, a kiedy na przykład liniowy.