Robotyzacja

Cloos jest jedną z wiodących firm zajmujących się projektowaniem i budową zrobotyzowanych i zautomatyzowanych aplikacji spawalniczych. Nasze rozwiązania oparte są najnowszą technologię i potwierdzają swoją skuteczność  przy realizacji bardzo różnych i bardzo trudnych zadań spawalniczych. Nowa seria robotów QIROX®  to efekt wieloletniego doświadczenia i wnikliwych prac badawczych, które zaowocowały stworzeniem wyspecjalizowanego robota spawalniczego. Dzięki zastosowaniu modułowej budowy, ograniczeniu rozmiarów, wprowadzeniu 7 osi  możemy dopasować konfigurację robota praktycznie do każdego zautomatyzowanego procesu spawalniczego.

Nasze wdrożenia

Nasze wdrożenia

Przykłady aplikacji zrobotyzowanych wdrożonych przez firmę Cloos w firmach z różnych branż.

Roboty

Roboty

Cloos jest jedną z wiodących firm zajmujących się projektowaniem i budową zrobotyzowanych i zautomatyzowanych aplikacji spawalniczych. Nowa seria robotów QIROX® to efekt wieloletniego doświadczenia i wnikliwych prac badawczych.

Sensoryka

Sensoryka

Wykorzystanie odpowiedniego sensora w aplikacji spawalniczej usprawnia pracę i wpływa na jakość oraz czas procesu spawalniczego. Cloos oferuje szeroką gamę sensorów nawet do najtrudniejszych zadań spawalniczych.

Pozycjonery

Pozycjonery

Dzięki posiadanemu doświadczeniu w budowie specjalnych manipulatorów jak również dzięki bogatej ofercie standardowych obrotników i pozycjonerów, Cloos dostarcza rozwiązania, które optymalizują ustawienie detalu w procesie spawania.

Systemy kompaktowe

Systemy kompaktowe

Systemy kompaktowe to tanie, bazujące na standardowych komponentach rozwiązania do automatyzacji procesów spawalniczych.

Oprogramowanie

Oprogramowanie

ROBO-PLAN to uniwersalny system offline programowania robotów QIROX®. Narzędzie posiada rozbudowaną funkcjonalność wspomagającą użytkownika w tworzeniu i wdrażaniu zautomatyzowanych procesów spawalniczych

Maszyny specjalne

Maszyny specjalne

Roboty spawalnicze wraz z dodatkowym oprzyrządowaniem zamknięte w kompaktowej kabinie. Kabina wraz z robotem jest mobilna, co sprawia że można zmieniać jej położenie w ramach zakładu pracy.

Copyright © 2013 Cloos, wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: