Automatyka DESTACO

DESTACO jest dynamicznie rozwijającą się firmą z bogatą historią wprowadzania rozwiązań usprawniających produkcję przemysłową dla klientów na całym świecie. Jest pionierem w dziedzinie narzędzi chwytających, dostosowanych do każdej aplikacji.
DESTACO skupia się na potrzebach klientów, ciągle udoskonalając rozwiązania umożliwiające prowadzenie efaktywnej i precyzyjnej produkcji masowej. Dzięki temu DESTACO jest obecnie światowym liderem w dziedzinie nowoczesności, konstrukcji, produkcji i wsparcia dla zacisków, chwytaków, indekserów, podajników, przenośników, oprzyrządowania robotów oraz innych elementów z zakresu automatyzacji.

                  
Ruch obrotowy
Systemy indeksujace CAMCO do aplikacji wymagających precyzji i elastyczności.  
Moduły obrotowe Robohand do aplikacji z mniejszymi wymaganiami; łączące się za pomocą systemu DirectConnect z innymi elementami Robohand.
Ruch wzdłużny
Systemy transportujace CAMCO przystosowane zarówno do lekkich, jak i ciężkich zastosowań.
Systemy transportujące typu Rite-Link to systemy o smukłej konstrukcji, stworzone do precyzyjnego i bezobsługowego, a zarazem trwałego zastosowania w przemysłowych liniach transportujących. 
Moduły liniowe i separatory mogą być łączone z innymi elementami dla osiągnięcia licznych i rozbudowanych kombinacji.
Ruch wieloosiowy
Utrzymanie przedmiotów w ruchu w każdym kierunku to codzienność dla Wieloosiowych produktów DESTACO. Niezależnie, czy aplikacja wymaga ruchu obrotowego, czy liniowego, sortery produktów CAMCO i Moduły liniowe i separatory CAMCO współpracują, aby wykonać pracę.


 

Przegląd filmów prezentujących urząrzenia DESTACO (YouTube)


Katalog elementów do automatayzacji transferu w tłoczniach

Copyright © 2013 Cloos, wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: