Spawalnictwo

Szeroka gama urządzeń, narzędzi i akcesoriów spawalniczych. Oferowane przez nas produkty to najwyższej klasy urządzenia do zastosowania przemysłowego.

Procesy spawalnicze

Procesy spawalnicze

Urządzenia serii QINEO® charakteryzują się doskonałymi parametrami przy zajarzaniu, stabilnym łukiem oraz doskonałymi rezultatami spawania.

Stoły spawalnicze

Stoły spawalnicze

Stoły montażowe i spawalnicze SIEGMUND

Źródła prądu

Źródła prądu

QINEO® to nowa linia źródeł spawalniczych oferowanych przez firmę Cloos. Szeroka gama urządzeń oraz dostępnych w nich procesów spawalniczych pozwala dobrać optymalne urządzenie do każdego zadania.

Akcesoria do źródeł prądu

Akcesoria do źródeł prądu

Cloos jako jedna z niewielu firm dostarcza kompletne rozwiazania spawalnicze; obok urządzeń oferujemy oryginalne pistolety spawalnicze, pakiety przewodów oraz części szybko zużywające się.

Spawanie orbitalne

Spawanie orbitalne

Urządzenia do spawania orbitalnego pozwalają na łaczenie rur, każdorazowo uzyskując najwyższej jakości, powtarzalną spoinę.

Wentylacja / Filtrowentylacja

Wentylacja / Filtrowentylacja

Systemy filtrowentylacyjne zwiększają bezpieczeństwo i komfort pracy na stanowisku spawalniczym. Oferowane przez nas systemy wentylacji dopasowane są do skali i warunków produkcji. Wentylacja przemysłowa i filtrowentylacja.

Przyłbice spawalnicze

Przyłbice spawalnicze

Przyłbice i systemy ochrony osobistej spawacza szwajcarskiej firmy OPTREL.

Copyright © 2013 Cloos, wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: