Zaciski mocujące DESTACO


DESTACO
jest dynamicznie rozwijającą się firmą z bogatą historią (już ponad 100 lat!) wprowadzania rozwiązań usprawniających prdukcję przemysłową dla klientów na całym świecie. Pionierem w dziedzinie narzędzi trzymających, dostępnych dla każdej aplikacji.

DESTACO skupia się na potrzebach klientów, ciągle udoskonalając rozwiązania umożliwiające prowadzenie efaktywnej i precyzyjnej produkcji masowej. W efekcie DESTACO jest obecnie światowym liderem w dziedzinie nowoczesności, konstrukcji, produkcji i wsparcia dla zacisków, chwytaków, indekserów, podajników, przenośników, oprzyrządowania robotów oraz innych elementów z zakresu automatyzacji.

Zaciski DESTACO są stworzone, aby sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom branży mocowania elementów obrabianych. Muszą być one przytrzymywane w odpowiedniej pozycji, odpowiednią siłą i w precyzyjnie określonym momencie cyklu produkcyjnego. Raz uchwycony przedmiot musi pozostać w zadanej pozycji. Muszą więc zaciski DESTACO, niezależnie czy są to zaciski ręczne, pneumatyczne czy hydrauliczne, spełnić następujące zadania:
•szybkość
•bezpieczeństwo
•szeroka gama sił
•stabilność
•dostosowanie do warunków obróbki i montażu. 

Obrabiane przedmioty muszą być unieruchamiane w przypadku niemal każdej technologii. Przy obróbce metali jest to szczególnie ważne, np. w przypadku wiercenia, spawania, gięcia, szlifowania, montażu i procesów kontrolnych.           
       (wersja 2012, ENG)
             (wersja 2016, ENG)            filmy DESTACO (YouTube)

Copyright © 2013 Cloos, wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: