OSC - 34_1.jpg
OSC - 34_1.jpg
OSC - 34_2.jpg

OSC

Seria Optrel OSC jest w ofercie już około 20 lat i wciąż znajduje swoich lojalnych użytkowników na całym świecie. Jej prosty w obsłudze, zewnętrzny sposób regulacji stopnia zaciemnienia, w połączeniu z dopracowanycm kształtem skorupy hełmu, były początkiem wielkiej popularności przyłbic Optrel oraz ich znakiem rozpoznawczym.
Niektóre dane techniczne:
 • pole widzenia filtra: 38 x 98 mm
 • typ filtra: aktywny, regulacja ręczna
 • klasa filtra (wg EN379): 1/1/1/3
 • prędkość reakcji (jasny -> ciemny) przy temp. 55stC: 0,10 ms
 • stopień zaciemnienia (bazowy/regulacja): 4/9-13
 • waga: 490 g

Przyłbice Optrel OSC (ENG)

  Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

  Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

  Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
  Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

  Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

  Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
  Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

  Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
  Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł