Przyłbice spawalnicze - Seria hobby
Przyłbice spawalnicze - Seria hobby

p505

Pasywny hełm z serii PRO. Posiada zalety konstrukcji jak inne modele tej serii, wyposażony jest jednak w filtr o jednym stopniu zaciemnienia = DIN 11. Korzystając z palety filtrów akcesoryjnych można wyposażyć go w inne kombinacje (8-13). Doskonały dla spawaczy profesjonalnych pracujących w stałych warunkach ale także dla zastosowań okazjonalnych.

Niektóre dane techniczne:
pole widzenia filtra: 90 x 110 mm
typ filtra: pasywny
stopień zaciemnienia: 11 (jako akcesoria dostęne filtry pasywne o DIN od 8 do 13
waga: 485 g

  Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

  Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

  Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
  Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

  Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

  Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
  Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

  Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
  Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł