e3000X - 37_2.jpg
e3000X - 37_2.jpg

e3000X

Najwyższy poziom ochrony układu oddechowego, tak jak i maksymalny komfort, gwarantują osiągniecie jeszcze wydajnieszego i produktywnego procesu spawania. Szwajcarska firma Optrel przedstawia nowy produkt - e3000.
Bezpieczeństwo zapewnia najnowocześniejszy układ filtracyjny i dopracowana wewnętrzna konstrukcja hełmu serii e600 - połączenie tych dwu cech pozwala uzyskać klasę ochrony TH3P (wg normy EN12941). O komfort dba system nawiewu o regulowanej (3 stopnie) wydajności do 250 l/min. Powietrze rozprowadzane jest w przemyślany sposób wewnątrz hełmu. Za zapewnienie wysokiej wydajności odpowiadają specjalne baterie mogące pracować nawet do 20 godzin (bateria standardowa: 8 do 12 godz.; bateria LongLife: 14 do 20 godz.; czas ładowania baterii od 5 do 8 godzin) . Filtr o dużej powierzchni aktywnej wraz ze swoją modułową budową czynią całe urządzenie bezpiecznym i tanim w eksploatacji. Komfort mocowania całego zestawu uzyskano dzięki nowemu, sztywnemu i wygodnemu pasowi biodrowemu. Ergonomicznie umieszczone przyciski i dźwiękowe sygnały alarmowe poprawiają dodatkowo komfort pracy. Poziom hałasu w czasie pracy nie przekracza 60dB.
Nowością w ofercie jest dodatkowy filtr zapachów (montowany na obudowie z pomocą dodatkowej ramki).

  Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

  Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

  Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
  Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

  Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

  Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
  Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

  Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
  Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł