Ramię odciągowe wiszące 3m
Ramię odciągowe wiszące 3m

Ramię odciągowe wiszące 3m

Ramię odciągowe jest stosowane jako rozwiązanie na pojedynczym stanowisku roboczym w połączeniu z wentylatorem lub podłączone przewodami rurowymi z centralnym systemem filtrowentylacyjnym w układach wielu stanowisk roboczych. Jest ono przeznaczone do długotrwałej eksploatacji i jest odpowiednie dla takich zanieczyszczeń jak dym spawalniczy, gazy, opary i lekkie pyły.

Dane podstawowe

Typ ramienia Wykonanie z wężem ssącym

Rodzaj ssawki Ssawka odsysająca obracana o 360 stopni z przepustnicą

Długość ramienia 3 m

Średnica 150 mm

Waga 20 kg

Wyposażenie w dostawie

ramię odsysające ze ssawką

wspornik ścienny


Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł