Robot spawalniczy QIROX® - 7 oś
Robot spawalniczy QIROX® - 7 oś

QIROX® - 7 oś

Dzięki modułowej budowie, nowa generacja robotów spawalniczych QIROX® może być wyposażona w 7 oś. Acentryczna oś robota zamontowana na jego podstawie pozwala na zwiększenie obszaru roboczego o 550 mm. Spawanie złożonych konstrukcji jest dużo prostsze i nie wymaga zastosowania dodatkowych zewnętrznych obrotników i pozycjonerów.

Nowa generacja robotów spawalniczych serii QIROX® . Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji, modułowej budowie z możliwością zastosowania 7 osi i z nowymi rozwiązaniami w zakresie podawania drutu i dostarczania mediów nowe roboty zyskują na dynamice i elastyczności. Roboty QIROX® tworzą nowy standard przy konfigurowaniu procesu produkcyjnego i doborze technologii spawania.

  Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

  Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

  Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
  Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

  Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

  Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
  Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

  Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
  Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł