QIROX QR-CS-35-Flex - 389_1.png
QIROX QR-CS-35-Flex - 389_1.png

QIROX QR-CS-35-Flex

System zrobotyzowany QR-CS-30 wyposażony jest w dwie stacje załadunku i poziomą oś obrotową. Robot w pozycji podwieszonej zapewnia większy dostęp do spawanych elementów. Robot zamontowany jest na obrotniku typu H, tak że razem z nim stanowi jedną całość. Pozioma oś obrotowa pozwala na automatyzację pracy. W momencie kiedy na jednej stacji robot spawa detal, na drugiej operator może rozładowywać detale pospawane i załadowywać kolejne części. Wszystkie osie robota i pozycjonerów są ze sobą całkowicie zsynchronizowane. Dzięki temu można osiągnąć doskonałe rezultaty spawania.

Przegląd korzyści:
Kompaktowe: po prostu dołącz system do swojej linii produkcyjnej, dzięki kompaktowej budowie możliwa jest oszczędność miejsca.
Prosta obsługa: Wykorzystaj łatwy w obsłudze panel sterowania – gwarantujemy łatwy, dokładny i intuicyjny sposób obsługi.
Pewność działania: Zaufaj jakości „Made in Germany” – jako lider technologiczny gwarantujemy maksymalną wydajność i pewność działania naszych urządzeń.
Elastyczność: możliwość rozbudowy i zmiany konfiguracji systemu – modułowa budowa systemu sprawia, że jest to proste.
Oszczędność czasu: Skorzystaj z prostej instalacji i obsługi – nasze systemy są gotowe do pracy, z pełną instalacją elektryczną i mechaniczną.
Nominalne obciążenie 1000 kg
Wysokość 2500 mm
Waga max. 2100 kg
Obszar mocowania (max.) 1500 x 2500 mm

Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł