QIROX QR-CS-50 - 391_1.png
QIROX QR-CS-50 - 391_1.png

QIROX QR-CS-50

System zrobotyzowany QR-CS-50 wyposażony dwa pozycjonery przechylano-obrotowe typu L i poziomą oś obrotową. Robot umieszczony jest w standardowej pozycji. Pozioma oś obrotowa pozwala na automatyzację pracy. W momencie kiedy na jednej stacji robot spawa detal, na drugiej operator może rozładowywać detale pospawane i załadowywać kolejne części.. Wszystkie osie robota i pozycjonerów są ze sobą całkowicie zsynchronizowane. Dzięki temu można osiągnąć doskonałe rezultaty spawania.

Przegląd korzyści:
Kompaktowe: po prostu dołącz system do swojej linii produkcyjnej, dzięki kompaktowej budowie możliwa jest oszczędność miejsca.
Prosta obsługa: Wykorzystaj łatwy w obsłudze panel sterowania – gwarantujemy łatwy, dokładny i intuicyjny sposób obsługi.
Pewność działania: Zaufaj jakości „Made in Germany” – jako lider technologiczny gwarantujemy maksymalną wydajność i pewność działania naszych urządzeń.
Elastyczność: możliwość rozbudowy i zmiany konfiguracji systemu – modułowa budowa systemu sprawia, że jest to proste.
Oszczędność czasu: Skorzystaj z prostej instalacji i obsługi – nasze systemy są gotowe do pracy, z pełną instalacją elektryczną i mechaniczną.
Nominalne obciążenie 500 kg
Wysokość 2500 mm
Wagamax.max. 1700 kg
Obszar mocowania (max.) 1000 x 3000 mm