Cechowniki - 87_2.png
Cechowniki - 87_2.png
Cechowniki - 87_3.png

Cechowniki

Cechowniki i numeratory pneumatyczne do zastosowań ręcznych oraz do pras znakujących. Zapoznaj się z ofertą Cloos Polska. Zapweniamy szeroki wybór produktów oraz ich wysoką jakość jak i przystępne ceny. Cechowniki i numeratory pneumatyczne

Specjalne wybijaki (numeratory, cechowniki) z gotowymi znakami wykonywanymi wg zamówienia. Dostępne także w zestawach standardowych liter lub cyfr. Każdy cechownik jest wytrzymałym elementem, dzięki czemu może posłużyć przez długi okres czasu. Do tradycyjnego nanoszenia pojedynczych znaków lub zestawów znaków poprzez wybijanie za pomocą młotka. Twardość cechowników ręcznych 59-61 HRC - bardzo trwałe. Dostępne w wersjach standardowych, multi-dot oraz odbicia lustrzanego.
Wróć do: znakowanie
Zobacz także: lasery znakujące, prasy znakujące, kasety i głowice znakujące, markery przemysłowe
Na specjalne zamówienia wykonujemy także czcionki o nietypowych kształtach i rozmiarach z gotowymi tekstami (rozmiar znaków od 1 do 15mm), rysunkami, logo oraz znakami kontrolnymi. Mogą być wykonane ze stali narzędziowej, nierdzewnej oraz węglikowej. Istnieje możliwość bezpośredniego użycia niektórych z nich bez zastosowania kaset mocujących (całość stanowi wtedy jednolite narzędzie mocowane do prasy lub do uchwytu ręcznego).
Polecamy także ofertę znakowników MICRO z grupy pras znakujących. Oprócz znaku typu punkt, można nimi wybijać litery, cyfry i inne znaki po dokupieniu odpowiednich końcówek.