Cechowniki - 87_2.png
Cechowniki - 87_2.png
Cechowniki - 87_3.png

Cechowniki

Cechowniki i numeratory pneumatyczne do zastosowań ręcznych oraz do pras znakujących. Zapoznaj się z ofertą Cloos Polska. Zapweniamy szeroki wybór produktów oraz ich wysoką jakość jak i przystępne ceny. Cechowniki i numeratory pneumatyczne

Specjalne wybijaki (numeratory, cechowniki) z gotowymi znakami wykonywanymi wg zamówienia. Dostępne także w zestawach standardowych liter lub cyfr. Każdy cechownik jest wytrzymałym elementem, dzięki czemu może posłużyć przez długi okres czasu.Wróć do: znakowanie
Zobacz także: lasery znakujące, prasy znakujące, kasety i głowice znakujące, markery przemysłowe
Na specjalne zamówienia wykonujemy także czcionki o nietypowych kształtach i rozmiarach z gotowymi tekstami (rozmiar znaków od 1 do 15mm), rysunkami, logo oraz znakami kontrolnymi. Mogą być wykonane ze stali narzędziowej, nierdzewnej oraz węglikowej. Istnieje możliwość bezpośredniego użycia niektórych z nich bez zastosowania kaset mocujących (całość stanowi wtedy jednolite narzędzie mocowane do prasy lub do uchwytu ręcznego).
Polecamy także ofertę znakowników MICRO z grupy pras znakujących. Oprócz znaku typu punkt, można nimi wybijać litery, cyfry i inne znaki po dokupieniu odpowiednich końcówek.


Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł