ASM40150 – głowica do znakowania
System znakowania liniowego
ASM40150 jest alternatywą dla innego obszaru znakowania i większej głębokości znakowania. Stanowi najlepsze rozwiązanie do cichego, szybkiego i głębokiego znakowania metali i tworzyw sztucznych. Specjalny tłok naciska igłę znakującą o średnicy 16 mm na materiał znakowany, co daje w pełni głęboki, ciągły znak. Kształt, rozmiar i położenie grawerowanych znaków określa użytkownik za pomocą oprogramowania oddzielnego sterownika.
- Obszar znakowania: 40 × 150 mm
- Igła znakująca: pneumatyczna ze sprężyną powrotną
Galeria przykładów znakowania ASM40150
System składa się z:
- - Głowica znakująca, z pinem / kartridżem i kablem kontrolera-znacznika 4 m
- - Uniwersalny kontroler AC500 lub AC250
- - Filtr powietrza
- - Zasilacz i kabel
- - Ekran dotykowy AC500 7 ″ grafika, kolorowy
- - Połączenia Ethernet, RS232-485, USB, I / O
- - Wersja podstawowa AC250, podłączona do komputera lub samodzielna do 8 zadań
Wymiary: 360 x 200 x 270 mm