Stół odciągowy TEKA Mobile Workbench - 484_1.png
Stół odciągowy TEKA Mobile Workbench - 484_1.png

Stół odciągowy TEKA Mobile Workbench

Mobilny stół warsztatowy ze zintegrowanym filtrem wymiennym i wentylatorem TEKA Mobile Workbench
Nakładka zamontowana na urządzeniu odciągowo – filtrującym służy jako stół roboczy dla spawanego lub szlifowanego elementu. Jednocześnie powstające w czasie obróbki cząsteczki pyłu i dymu są odciągane przez urządzenie filtrujące z wbudowanym wentylatorem. Odciąg cząsteczek jest realizowany przez otwory w blacie stołu roboczego. Oczyszczone powietrze wyrzucane jest w tylnej części urządzenia. Stół posiada filtr wielostopniowy oczyszczający zanieczyszczenia z wysoką skutecznością. Dodatkowo osłony boczne i tylna ścianka zabezpiecza przed wydostawaniem się zanieczyszczeń.

 

Wydajność– 1270 m3/h
Moc silnika wentylatora – 1,1 kW
Zasilanie – 230 V/ 50Hz
Poziom hałasu: ok 69 dB
Masa : ok 120 kg
Wymiary: 1150 x 750 x 1350 mm

Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł