Znakowarki mikropunktowe i grawerki
Znakowarki mikropunktowe i grawerki

AC500

  • Uniwersalny ekran dotykowy, łatwy w użyciu
  • Niezwykle precyzyjny i niezawodny
  • Łatwa integracja ze sterownikami PLC i komputerami
  • Kody TTF, 2D, łuki i logo
  • Duży zakres przechowywanych programów znakowania


Serce systemów znakowania powierzchni: uniwersalny kontroler AC500
Nowa koncepcja uniwersalnego sterownika obsługującego wszystkie dostępne typy głowic znakujących: pneumatyczne (kropkowe i wibracyjne), elektryczne i grawerujące.
Automator Universal Controller AC500 z 7-calowym wyświetlaczem dotykowym pozwala na łatwą i intuicyjną nawigację w programie dzięki rysikowi. Wyposażony w port szeregowy, interfejs USB i złącze I/O, umieszczone z tyłu, kontroler jest dostępny w wersji stacjonarnej i panelowej do integracji.
Nowa plastikowa obudowa:
- zoptymalizowana stabilność termiczna
- lepsza ochrona przed zakłóceniami ze źródeł zewnętrznych
- zapewniona niezawodność w warunkach wysokiego obciążenia
- lżejszy, odporny i certyfikowany (Sabic: dostępny na życzenie)AC500 w połączeniu z naszym oprogramowaniem Automator umożliwia intuicyjny interfejs użytkownika z absolutną elastycznością graficzną. Dzięki graficznemu ekranowi dotykowemu nawigacja i tworzenie wiadomości do oznaczenia oraz parametrów jest łatwe. Podgląd pozwala dokładnie przedstawić to, co zostanie zaznaczone, a wszelkie zmiany w wiadomości zostaną natychmiast wyświetlone. Oprogramowanie umożliwia tworzenie wiadomości z datą w różnych formatach, stałych lub zmiennych tekstów, kodów, numerów seryjnych, Datamatrix i logo. Możliwe jest tworzenie programów na komputerze (z systemem operacyjnym Windows), które można łatwo przenieść do kontrolera AC500 za pomocą pamięci USB lub połączenia USB.

Nowa tablica napędów - jedna tablica do obsługi wszystkich różnych technologii znakowania: pneumatyczna (kropka i wibro), elektryczna i grawerująca

Tryby pracy osi pomocniczych są kompatybilne wstecz

Oprogramowanie informacyjne:
Najnowsza wersja 3 zawiera nowe funkcje i ulepszenia, takie jak nowy tryb wielokrotnego oznaczania kropek, który umożliwia głębsze oznaczanie (dostępne w sklepie AC500)

Kompatybilny wstecz z AC500 wersji 2 i wersji 1

Wymiary: 230 x 165 x 110 - 9 x 6,5 x 4,3
Waga: 2,3 kg - 5 funtów