Czcionki i cechowniki do znakowania
Czcionki i cechowniki do znakowania

Czcionki stożkowe

Czcionki stożkowe do znakowarek typu Roller


Czcionki stożkowe do znakowarek typu Roller

Czcionki o bocznym przekroju w kształcie stożka. Wysokość czcionki 15,2 mm. Dostępne rozmiary znaków: 2 - 4 mm. Do zastosowania ze specjalnymi kasetami toczonymi (RPC101), umożliwiają precyzyjne dozowanie siły nacisku oraz znakowanie powierzchni obłych i nierównych. Czcionki stożkowe do znakowarek typu Roller dostępne już w sprzedaży. W razie pytań skontaktuj się z nami.
Zobacz także: czcionki standardowe, cechowniki i numeratory pneumatyczne.

Tytuł projektu: „Wdrożenie znacząco ulepszonego produktu "Wielkogabarytowe zrobotyzowane stanowiska spawalnicze programowane w trybie off-line" przez spółkę CLOOS-POLSKA sp. z o.o..”

Cel projektu: Głównym celem projektu było wdrożenie w przedsiębiorstwie innowacji produktowej poprzez wprowadzenie na rynek znaczące ulepszenie oferowanych uprzednio towarów w odniesieniu do ich charakterystyk technicznych i funkcjonalnych. Działania inwestycyjne objęte niniejszym projektem umożliwiły rozpoczęcie produkcji wielkogabarytowego zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, którego odkształcenia na ramieniu robota będzie wahało się w zakresie +/- 0,3mm.

Całkowita wartość Projektu: 492 000,00 zł
Wartość dofinansowania: 300 000,00 zł

Tytuł Projektu: Produkcja przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanych do robotów spawalniczych.

Cel projektu: Celem projektu będzie wdrożenie innowacji produktowej – przyrządów spawalniczych indywidualnie projektowanymi do robotów spawalniczych. Przyrządy będą sprzedawane wraz z robotami.
Zakresem rzeczowym przedsięwzięcia jest zakup nowego środka trwałego w postaci frezarki 3-osiowej

Całkowita wartość projektu: 1 316 100,00 zł
Wartość dofinansowania: 428 000,00 zł